Actas

Sapnuoti actą apskritai reiškia pavydą ir pranašauja būsimą vargą. Taip pat reiškia įtampą ir stresą. Gerti ar matyti ką nors geriantį actą rodo ligą, nemalonumus, rūpesčius ir sielvartą.

Aitvaras

Per sapną matyti vieną arba daug aitvarų, skrendančių ore, reiškia, kad reikalai, kuriuos svarstote, nėra rimti.

Aliejus

Per sapną matyti į butelius ar stiklainius supiltą aliejų yra geras ženklas ir reiškia gausų derlių valstiečiui ir laimę kitiems. Matyti ant žemės išlietą aliejų reiškia neišvengiamą netektį ir kitų nepakankamą pagarbą jums. Jei aliejus išliejamas ant to, kuris sapnuoja, yra pranašaujami uždarbis ir pelnas. Sapnuoti, kad nuo žemės suvalomas išlietas aliejus, reiškia besiartinantį džiaugsmą ir laimę. Gerti aliejų yra ligos ženklas.

Ančiuvis

Jei sapnuojate ančiuvį, reiškia, kad turėsite reikalų su vienu storu asmeniu, kuris pridarys jums daug rūpesčių.

Apakintas

Sapnuoti, kad esate apakintas, reiškia, kad jus supa pinklės, kurių jūs nepastebite. Būkite atsargesnis, budresnis, jei norite išvengti blogio.

Apsiaustas

Sapnuoti, kad apsivelkate apsiaustą, reiškia globą iš giminaičių pusės ir didelės vertės pirkinį. Apsiaustą nusivilkti yra bėdos pranašystė. Jei sapnuojate žmones, kurie apsivelka apsiaustą, reiškia, kad esate apsuptas veidmainių.

Arlekinas

Iš esmės visi sapnai, kuriuose veikia kaukėti personažai, yra blogas ženklas. Ypač, jei sapnuojate Arlekiną, būkite atsargūs dėl savo ir kitų lengvabūdiškumo.

Atleisti (dovanoti)

Sapnuoti, kad kam nors atleidžiate, reiškia, kad jūsų gera širdis ir jūsų inteligentiškumas padės jums toli nueiti.

Audra

Sapnuoti, kad atsidūrėte audroje, reiškia iškentėtą ir nelaimingą meilę.

Avarija

Sapnuoti, kad esate užkluptas avarijos, yra puiki pranašystė: reiškia, kad atsikratysite ligos, ilgai gyvensite ir būsite sveikas.