Akrobatas

Jei sapnuojate akrobatą, būkite dėmesingi: ne viskas auksas, kas auksu žiba.

Ant pečių

Jei sapnuojate, kad ką nors nešate ant pečių, reiškia kančią ir nepriteklius. Tačiau jei esate kam nors ant pečių, jūsų reikalai eina į gerą pusę. O matyti kitus nešančius ant pečių į juos panašius, reiškia liūdesį ir vargą.

Arabeskos

Sapnuoti arabeskas reiškia, kad jūs esate atsidūręs gana sunkioje ir painioje padėtyje. Tačiau greitai rasite siūlo galą ir išsipainiosite.

Atsigauti

Jei sergate ir sapnuojate, kad atsigaunate po ligos, reiškia, kad esate pasveikimo kelyje.

Aviža

Sapnuoti avižą yra didelės prabangos ir sėkmės ženklas.

Alyvuogė

Jei sapnuojate alyvmedžio vaisius arba medį, tai yra taikos ir ramybės ženklas. Ištekėjusiai moteriai reiškia gerovę, draugystę arba būsimą motinystę. Merginai reiškia santuoką ir vaisingumą. Vyrui — prabangą, sėkmę ir laisvę. Numušinėti alyvmedžio vaisius nuo medžio yra palankus ženklas, o rinkti sutryptus vaisius yra blogas ženklas. Apskritai sapnuoti alyvmedį yra geras ženklas: sėkmė veikloje, laimingas vedybinis gyvenimas arba būsimos vedybos.

Apelsinas

Jei sapnuojate apelsiną, reiškia, kad sutiksite puikią ir gailestingą moterį, kuri jums padės tuo momentu, kai jums pagalbos labai reikės.

Artistas

Apskritai sapnuoti artistą jums primena, kad esate persekiojamas chimerų. Susitvarkykite savo ketinimus. Sapnuoti, kad esate artistas, reiškia, kad būsite stipriai užgauti savo giminaičių.

Aukcionas

Sapnuoti aukcioną reiškia, kad jūsų reikalams arba interesams gresia rimtas pavojus. Būkite atsargus.