Advokatas

Sapnuoti teisininkus ir asmenis, turinčius ryšius su teismais ir įstatymais, visada yra bloga pranašystė, kuri reiškia, kad tas, kas sapnuoja, turės reikalų su teisingumo organais. Sapnuoti, kad turite reikalų su advokatu, yra bloga pranašystė – prašvilpsite savo turtą. Jei turite ant pečių togą, prisiminkite senovės patarlę: geriau liesas sandėris negu riebi byla.

Akmenų grindinys

Sapnuoti, kad vaikščiojate akmenų grindiniu, yra rūpesčio ir sielvarto ženklas, jei akmenys yra dideli ir nušlifuoti, rodo, kad tas, kas sapnuoja, greitai išsivaduos iš rūpesčių, kurie jį kamuoja. Sapnuoti, kad nešate sunkų akmenį, reiškia sunkius darbus ir dideles aukas. Įsimylėjus sapnuoti akmenis reiškia, kad širdis to, kurį mylite, yra kieta kaip akmuo.

Amalas

Sapnuoti, kad matėte amalą, reiškia, kad jūsų šeimos ramybę sutrikdys skaudus ir netikėtas įvykis, bet paskui viskas baigsis gerai.

Angoras

Sapnuoti katiną apskritai yra laikomas blogu ženklu. Tačiau sapnuoti angoro katiną reiškia prabangą ir klestėjimą.

Apgauti

Jei sapnuojate, kad ką nors apgavote, atsisakykite to, ko griebiatės, kad ir koks iš to būtų pelnas: laimėsite tik skausmą ir įžeidimus sau ir savo šeimai. Tačiau jei sapnuojate, kad esate kieno nors apgauti, bijokite dėl savo sumanymų.

Apversti

Sapnuoti, kad esate karietoje, kabriolete arba automobilyje, kurie apsiverčia, reiškia finansinius smūgius, kurie jus nuves prie bankroto ribos.

Asilas

Priklausomai nuo to, kaip sapne matote asilą, gali būti ir geras, ir blogas ženklas: jei asilas bėga, reiškia šmeižtą ir apgaulę

Atrama

Sapnuoti atramą reiškia, kad senatvėje jūsų atrama bus dora ir protinga moteris.

Auksas

Sapnuoti auksą apskritai reiškia turtą, galią. Ryti auksą reiškia, kad būsite nubaustas už jūsų godumą. Lydyti auksą reiškia, kad turėsite iliuzijų praturtėti, bet nepasiseks.

Avinas

Sapne matyti aviną yra ženklas, kad jūsų žmona arba jūsų vyras yra neištikimi ir jus tai siaubingai kankina.