Abrikosas

Jei sapnuojate, kad valgote abrikosus jų sezono metu, tai reiškia džiaugsmą, bet juos valgyti ne sezono metu reiškia bergždžias viltis. Sapne matyti sugedusius abrikosus reiškia susidurti su nelaime.

Alchemikas

Sapnuoti, kad esate alchemikas, reiškia, kad gyvenate iliuzijomis. Jei norite pasiekti tai, ko trokštate, labiau pasikliaukite realybe.

Antspaudas (smalkos)

Sapnuoti antspaudą reiškia pasitikėjimą ir šiek tiek pavojų: kiek anksčiau baikite savo darbą. Jei antspaudas yra sulaužytas, pasitikėjimas ir pats darbas sapnuojančiajam gresia nemalonumais.

Arklių šukos

Sapnuoti arklių šukas rodo, kad jūsų artimieji ne tik jūsų negerbia, bet ir tiesiog iš jūsų tyčiojasi. Vieną kartą priverskite gerbti jus užuot visą laiką tylėjęs ir kentėjęs.

Agentas

Agentas visada yra kas nors, kas jus kontroliuoja arba šiaip ar taip jums vadovauja. Matyti vieną arba daugiau valstybės saugumo agentų yra ženklas pavojaus, kuris labai tiesiogiai susijęs su jumis.

Apiplyšęs

Sapnuoti, kad esate apiplyšęs arba matote ką nors kitą apiplyšusį savo aplinkoje, reiškia, kad jūsų laukta didelės pajamos ir pelnas.

Ašara

Sapnuoti ašaras yra teigiamas ženklas: laukia džiaugsmas, sėkmingai eisis reikalai, kurių ėmėtės.

Aureolė

Sapnuoti aureolę reiškia šlovės siekimą, bet vargu ar kas išeis.