Aitvaras

Per sapną matyti vieną arba daug aitvarų, skrendančių ore, reiškia, kad reikalai, kuriuos svarstote, nėra rimti.

Ančiuvis

Jei sapnuojate ančiuvį, reiškia, kad turėsite reikalų su vienu storu asmeniu, kuris pridarys jums daug rūpesčių.

Apsiaustas

Sapnuoti, kad apsivelkate apsiaustą, reiškia globą iš giminaičių pusės ir didelės vertės pirkinį. Apsiaustą nusivilkti yra bėdos pranašystė. Jei sapnuojate žmones, kurie apsivelka apsiaustą, reiškia, kad esate apsuptas veidmainių.

Atleisti (dovanoti)

Sapnuoti, kad kam nors atleidžiate, reiškia, kad jūsų gera širdis ir jūsų inteligentiškumas padės jums toli nueiti.

Avarija

Sapnuoti, kad esate užkluptas avarijos, yra puiki pranašystė: reiškia, kad atsikratysite ligos, ilgai gyvensite ir būsite sveikas.

Abatija

Jei sapne matote abatiją, praleisite gyvenimą palaimingai ir ramiai, apgaubtas nuoširdžių jausmų.

Antis

Sapne matyti antį, plaukiančią vandenyje, yra geras pranašavimas šiai dienai. Sapnuoti, kad ją valgote, pranašauja pagarbą ir laimę. Sapnuoti, kad sučiupote antį, reiškia, kad nepagrįsti pikti kėslai supa tą, kuris sapnuoja. Nesijaudinkite, savo paskutiniuosius metus praleisite kaimo ramybėje.

Areštuoti

Sapnuoti, kad kažką areštuojate, reiškia, kad daugiau to pakęsti negalite. Jūsų kantrybė baigia išsekti. Sapnuoti, kad esate areštuotas, reiškia didelius nemalonumus, kurie tačiau yra įveikiami. Matyti ką nors areštuotą skelbia išdavystę, kuri jus nuves į pražūtį. Giminaitis ar draugas.

Atsisakymas

Sapnuoti, kad atsisakote kokio nors pasiūlymo, kuris jums buvo pateiktas, reiškia puikiausią reikalą, kuris dėl jūsų kaltės išslys iš rankų.