Barzda

Barzda reiškia vyrišką jėgą ir tėvišką autoritetą. Jeigu sapnuojate barzdą, tai jums kliudys kažkoks jūsų sielai svetimas asmuo. Jūsų laukia kova dėl valdžios, galbūt šioje kovoje jūs daug prarasite. Vyrui sapnuoti barzdą – pagarba ir tvirtybė. Moterims barzdą sapnuoti – viltis. Pačiam užsiauginti barzdą – praturtėsite. Gerai prižiūrėta arba balta barzda reiškia saugumą, patirtį, išmintį, pranašumą, potenciją. Neprižiūrėta, reta barzda reiškia netikrumą, patirties, brandumo stoką visose gyvenimo srityse. Jeigu sapne regite augant barzdą – jūsų turtas didės. Labai ilga barzda – būsite gerbiamas. Matyti juodą barzdą reiškia sveikatą. Raudona barzda reiškia netikrus draugus. Žila barzda – nesėkmės, barniai. Apkirpti kam nors barzdą – ištaisysite padarytą skriaudą. Šukuoti barzdą – garbės troškimas. Jeigu jauna moteris sapnuoja, kad šukuoja barzdą, vadinasi, gyvens su mylimu žmogumi nesusituokusi. Sapne nusiskusti barzdą reiškia, kad teks paneigti apkalbas. Pešioti barzdą – nuraminsite kreditorius. Jeigu sapnuojate, kad kažkas tampo jus už barzdos, vadinasi, teks rizikuoti dėl turto. Sapne regėti barzdotą moterį reiškia nemalonius susitikimus arba sunkią ligą.

Biskvitas

Sapnuoti, kad ragaujate Savojos biskvitą, reiškia, kad jums labai patinka saldumynai, bet netrukus jums teks nuryti labai kartų kąsnį.

Burtininkė arba burtininkas

Sapnuoti burtininką arba burtininkę reiškia, kad kažkas nori jus apsukti ir apgauti. Būti burtininku reiškia, kad jums reikia sutramdyti savo ambicijas.

Baldai

Sapnuoti baldus apskritai yra laimės ir turingumo ženklas, jei baldai yra gero stovio. Taip pat rodo, kad turėsite švarius ir sutvarkytus namus. Jei baldai yra sulaužyti arba lūžtantys, reiškia vargą ir skurdą.

Bausti

Sapnuoti kieno nors baudimą yra blogas ženklas. Būti nubaustam reiškia, kad bus suduotas smūgis jūsų išdidumui.

Bomba

Sapnuoti bombą reiškia, kad jūsų laukia kartus nusivylimas. Būkite stiprūs. Sprogstanti bomba reiškia, kad jūsų šeimai gresia nelaimė. Būkite atsargūs.

Banginis

Sapnuoti banginį reiškia, jei esate vyras, kad jūsų dalia yra stora ir rami moteris. Jei esate moteris, sutiksite patikimą ir stiprų draugą.

Beretė

Sapnuoti, kad nešiojate beretę, reiškia: jei esate moteris, beprotiškai įsimylėsite vyriškį, kuris nebus vertas jūsų jausmo

Buivolas

Jei sapne matote buivolą, užslopinkite savo gyvuliškus instinktus, kitaip turėsite didelių nemalonumų.

Badas

Sapnuoti, kad badaujate, yra būsimos ligos ženklas. Sapnuoti, kad numalšinate alkį, reiškia būsimą gerovę.