Bambukas

Sapnuoti bambuko sąžalynus reiškia, kad jūsų laimė yra Rytuose.

Begalvis

Sapnuoti ką nors be galvos reiškia, kad kažkas iš jūsų pažįstamų ar net artimų giminaičių netrukus atliks veiksmą, dėl kurio graušis visą gyvenimą. Sapnuoti kokį nors gyvūną be galvos reiškia blogį.

Bučinys

Apskritai sapnuoti bučinį reiškia apgaulę ir išdavystę. Ką nors bučiuoti reiškia palankumo ir meilės būtinybę. Gauti bučinį gali reikšti malonų vizitą ir laimę meilėje.

Bičiulis

Apskritai sapnuoti bičiulį reiškia gerą žinią. Sapnuoti ginklo draugą reiškia laimę ir pergalę. Sapnuoti mokyklos draugą turėsite dažną galimybę su širdgėla prisiminti savo ankstyvąją jaunystę.

Burlaivis

Sapnuoti burlaivį reiškia: nesitikėkite praturtėti. Visą gyvenimą dirbsite, bet gero nesusikrausite.

Balandėlė

Matyti sapne balandėlę rodo nuoširdžią meilę, malonias santarvės šeimoje perspektyvas ir gerą sėkmę jūsų reikaluose. Jei este vyras, sutiksite paprastą ir dorą moterį, kuri mylės jus visą gyvenimą. Jei esate moteris, sutiksite turtingą ir atsidavusį vyrą.

Batas

Jei sapnuojate, kad turite suplyšusius batus, reiškia skurdą. Jei sapnuojate, kad einate per purvą, pranašauja didelį skurdą. Jei sapnuojate, kad turite naujus batus, reiškia gerovę ir sėkmę. Siūti batus turtuoliui reiškia vargą ir savo turtų praradimą, kartu toks sapnas reiškia džiaugsmą ir pajamas darbininkui. Moteriški batai reiškia, kad jūsų žmona bus neištikima su kariškiu. Vyriški batai reiškia, kad jus turėsite nueiti ilgą kelią, kol pasieksite tą tarnybą. Vaikiški batukai rodo, kad turėsite gyvą, nenuoramą sūnų.

Blondinė

Sapnuoti blondinę moterį reiškia, kad, jei esate vyras, pamilsite suktą ir melagę moterį. Nepasitikėkite ja. Jei esate moteris, reiškia, kad meilėje turėsite varžovę.

Banda

Jei sapnuojate bandą, reiškia, kad jūs esate avinas ir tai nedaro jums garbės.