Baldakimas

Sapnuoti baldakimą reiškia, kad jūsų laukia šlovės ir gero vardo dienos. Dirbkite su įkvėpimu.

Bazilikas (augalas)

Jei sapne matote baziliką ir esate vyras, jauna, žavi, išsikvėpinusi moteris jums apsuks galvą. Dėl jos jūs užmiršite viską ir baigsite dideliame skurde. Jei esate moteris, tai toks sapnas yra palankus, – reiškia didelę meilę ir laimę.

Botagas

Jei esate moteris ir sapnuojate botagą, reiškia, kad turėsite vyrą, kuris muš jus dėl kiekvieno menkniekio be pasigailėjimo. Jei esate vyras, reiškia, kad jus grauš jūsų žmona.

Bankas

Sapnuoti banką reiškia finansinius sunkumus, kuriuos sunkiai pavyks nugalėti.

Berniukai, merginos

Sapnuoti, kad matote triukšmaujančius berniukus, reiškia rūpesčius ir nemalonumus. Apskritai tai nėra geras ženklas, išskyrus, kai nesusiję su jų nepaprastu grožiu. Sapnuoti gražią merginą ir su ja kalbėti reiškia džiaugsmą ir laimę. Ją bučiuoti yra geras ženklas viengungiams, taip pat yra ženklas barnių tiems, kurie yra vedę. Matyti merginą bėgančią reiškia būsimus finansinius sunkumus. Matyti merginą pasirodžiusią pro langą, reiškia būsimus ginčus ir problemas.

Bagažas

Jei sapnuojate bagažą, reiškia, kad jūsų laukia kelionė, iš kurios turėsite naudos ir turto.

Barzdotė (žuvis)

Sapnuoti barzdotą reiškia: nepasiduokite jums žinomo vyro apsimestinių meilės žodžių apgaulei. Tikrasis jo tikslas yra išnaudoti jus.

Bivakas

Sapnuoti, kad esate bivake (lauko stovykloje), rodo padėties pasikeitimą, netrukus laukiančią kelionę ir laimę.

Butas

Sapnuoti butą (kambarius) reiškia, kad gerai seksis jūsų reikalai.