Kaip pasirinkti vestuvių fotografą?

Ne vienam iš mūsų bent kartą gyvenime ateina tas momentas, kai reikia pradėti planuoti vestuves. Kiekvienas, kas jau yra tą daręs, tikrai patvirtins, kad darbo daug. Reikia ir svečius sukviesti, kad nebūtų jų nei per daug nei per mažai. O kad dar ir nepamirštume ko nors. Svečių pasirinkimas – tik pirmas žingsnis, dar vestuvėms reikės ir vietos, kur norėsite tuoktis, taip pat ir susirasti vietą, kur viską atšvęsite jau po ceremonijos. Be abejo, nepamirškime pasirūpinti ir valgiais, ir renginio programa ir renginio vedėju ir vestuvių fotografu. Skaityti daugiau

Dangoraižis

Dangoraižis sapne rodo nežabotą garbės troškimą, norą išsiskirti ir praturtėti. Jūsų laukia garbės dienos.

Dedervinė

Sapnuoti, kad turite dedervinę, yra ženklas, kad per daug dirbate ir rūpesčiai gresia jūsų ramybei.

Dešra

Sapnuoti dešrą reiškia, kad būsimomis aplinkybėmis padarysite kvailystę ir dėl to labai gailėsitės.

Dyglys

Sapnuoti, kad įdūrė dyglys, rodo kančias ir pavojus tuo atveju, jei tai atsiliko krintant iš medžio – jūsų širdis pasruvs krauju dėl meilės be atsako. Ištraukti dyglį, įlindusį i mėsą, yra gera pranašystė. Rožės dygliai reiškia nepalankius dalykus meilėje. Apskritai sapnuoti bet kokius dyglius yra nelabai palankus ženklas.

Drugys

Sapnuoti drugį reiškia, kad pamilsite lengvabūdę moterį, kuri savo nepastovumu ir koketiškumu jums suteiks didelio skausmo. Jei esate moteris, reiškia, kad netrukus jus aplankys didelė meile.

Duonos kepalas

Jei sapne perkate duonos kepalą, reiškia, kad būsite tikrai pasiturintis ir gyvensite prabangiai, nes aktyviau dirbsite savo darbą.

Dangus

Sapnuoti giedrą dangų, skaidrų ir permatomą orą reiškia laimę, džiaugsmą ir linksmybę visiems, ypač tiems, kurie užbaigia kelionių projektus ir tiems, kurie atrodo sutrikę

Dedešva

Sapnuoti dedešvą reiškia, kad jums reikia atnaujinti savo sumanymus.