Kaip pasirinkti vestuvių fotografą?

Ne vienam iš mūsų bent kartą gyvenime ateina tas momentas, kai reikia pradėti planuoti vestuves. Kiekvienas, kas jau yra tą daręs, tikrai patvirtins, kad darbo daug. Reikia ir svečius sukviesti, kad nebūtų jų nei per daug nei per mažai. O kad dar ir nepamirštume ko nors. Svečių pasirinkimas – tik pirmas žingsnis, dar vestuvėms reikės ir vietos, kur norėsite tuoktis, taip pat ir susirasti vietą, kur viską atšvęsite jau po ceremonijos. Be abejo, nepamirškime pasirūpinti ir valgiais, ir renginio programa ir renginio vedėju ir vestuvių fotografu. Skaityti daugiau

Deglas

Sapnuoti apšvietimą deglu yra blogas ženklas ir reiškia netvarką, žmonių sujudimą, nelaimes.

Dobilas

Sapnuoti dobilą yra puikiausia pranašystė: jūsų laukia geras likimas.

Durklas

Jei sapnuojate, kad paėmėte į rankas durklą, kaip ir visi ašmenis turintys daiktai yra blogas ženklas ir reiškia blogybę, o taip pat blogą žinią iš giminaičių arba tolimų pažįstamų. Jei matote durklą, reiškia, kad turite būti atsargesnis priimdamas sprendimus.

Dailininkas

Jei sapnuojate, kad esate dailininkas, reiškia, kad tie žmonės stengsis užmaskuoti tikrovę, kad priverstų pakliūti į tinklus, kuriuos jums yra paspendę. Vadinas, būkite budrūs.

Deputatas

Jei sapnuojate deputatą, reiškia, kad jūsų priešai siekia sumaišyti ant stalo kortas. Energingai įsikiškite.

Draskyti

Sapnuoti, kad matote, kaip kažkas draskoma, yra ženklas, kad norite per daug sužinoti. Turėsite nemalonių siurprizų.

Datulė (vaisius)

Sapne matyti datules reiškia tuo didesnį turtingumą, kuo daugiau datulių sapne matėte. Netikėti saldumynai jus nudžiugins. Tačiau saugokitės netikrų draugų.

Dilgėlė

Sapnuoti dilgėlę reiškia kančias ir išdavystę. Būti jos nudilgintam priešingai – pranašauja gerovę. Sapnuoti, kad valgote dilgėlę, reiškia visišką žlugimą: greitai turėsite nuryti labai karčią piliulę.