Kaip pasirinkti vestuvių fotografą?

Ne vienam iš mūsų bent kartą gyvenime ateina tas momentas, kai reikia pradėti planuoti vestuves. Kiekvienas, kas jau yra tą daręs, tikrai patvirtins, kad darbo daug. Reikia ir svečius sukviesti, kad nebūtų jų nei per daug nei per mažai. O kad dar ir nepamirštume ko nors. Svečių pasirinkimas – tik pirmas žingsnis, dar vestuvėms reikės ir vietos, kur norėsite tuoktis, taip pat ir susirasti vietą, kur viską atšvęsite jau po ceremonijos. Be abejo, nepamirškime pasirūpinti ir valgiais, ir renginio programa ir renginio vedėju ir vestuvių fotografu. Skaityti daugiau

Dantistas

Apskritai sapnuoti, kad esate pas dantistą, reiškia nedorų draugų pataikavimą. Būti dantistu reiškia, kad patirsite chirurginę operaciją.

Deglas

Sapnuoti apšvietimą deglu yra blogas ženklas ir reiškia netvarką, žmonių sujudimą, nelaimes.

Devynbalsė

Sapnuoti devynbalsę reiškia, jog veltui laukiate, kad grįžtų tas arba ta, kurį arba kurią mylite. Daugiau jos arba jo nematysite.

Dobilas

Sapnuoti dobilą yra puikiausia pranašystė: jūsų laukia geras likimas.

Durklas

Jei sapnuojate, kad paėmėte į rankas durklą, kaip ir visi ašmenis turintys daiktai yra blogas ženklas ir reiškia blogybę, o taip pat blogą žinią iš giminaičių arba tolimų pažįstamų. Jei matote durklą, reiškia, kad turite būti atsargesnis priimdamas sprendimus.

Dantys

Sapnuoti dantis reiškia giminaičius arba geriausius draugus. Tiksliau: kandys reiškia 6-9 metų vaikus, iltys – tėvus, krūminiai dantys – giminaičius arba draugus, viršutiniai dantys – vyriškius, apatiniai dantys – moteris, jei sapnuojate, kad kas prarado dantį, reiškia, kad prarasite giminaitį, kuriam jis priklauso, arba kitais atvejais sapnas gali reikšti turto praradimą, nes dantys taip pat gali reikšti sapnuojančiojo turtą: krūminiai dantys – pinigus, o kiti – brangenybes.

Tiems, kurie yra prislėgti skolų, reikš palankų pranašavimą, jei sapnuoja, kad prarandą dantį, nes galės netrukus apmokėti savo skolas. Tačiau sergantiems pranašauja ilgą ligą. Tačiau jei sapnuoja, kad netenka visų dantų, reikš, kad greitai pasveiks. Sapnuoti, kad turi sveikus ir baltus dantis, yra geras ženklas. Tuo tarpu turėti silpnus arba ilgesnius dantis normaliai reiškia liūdesį ir skurdą. Sapnuoti, kad turite auksinius dantis yra geras ženklas paskaitininkams ir politikams, tuo tarpu kitiems — nusigyvenimą ir ligą. Turėti alavinius, pageltusius arba plombuotus dantis reiškia pažeminimą ir negarbę. Turėti sidabrinius dantis reiškia praturtėjimą.

Beje, kiek palikus sapnus, verta turėti mintį, jog realybėje dantys – be galo svarbūs. tad rūpinkimės jais, valykime, prižiūrėkime ir turėkime juos sveikus. Nes vizitas pas odontologą, pamačius jo sąskaitą, gali būti baisus košmaras. Deja, jau realybėje.

Sapnuoti dantis

Reklama: Dantų implantai Vilnius

Degti

Apskritai matyti sapne ką nors degant reiškia garbės troškimą. Tačiau sapnuoti, kad matote pavyzdžiui, degantį savo namą, yra geras ženklas, reiškiantis klestėjimą ir sėkmę. Matyti degantį mišką reiškia, kad seni pažeminimai ir seni skausmai vėl jus slėgs ir skaudins.