Kaip pasirinkti vestuvių fotografą?

Ne vienam iš mūsų bent kartą gyvenime ateina tas momentas, kai reikia pradėti planuoti vestuves. Kiekvienas, kas jau yra tą daręs, tikrai patvirtins, kad darbo daug. Reikia ir svečius sukviesti, kad nebūtų jų nei per daug nei per mažai. O kad dar ir nepamirštume ko nors. Svečių pasirinkimas – tik pirmas žingsnis, dar vestuvėms reikės ir vietos, kur norėsite tuoktis, taip pat ir susirasti vietą, kur viską atšvęsite jau po ceremonijos. Be abejo, nepamirškime pasirūpinti ir valgiais, ir renginio programa ir renginio vedėju ir vestuvių fotografu. Skaityti daugiau

Degtukas

Matyti sapne degtuką reiškia, kad jūsų meilė tam, kurį turite galvoje, truks tiek, kiek dega degtukas.

Dovana

Sapnuoti, kad kam nors duodate dovaną, reiškia, kad asmuo, kuriam ji skirta, jus visada globos. Gauti dovaną reiškia, kad jūs prisiminsite tą, kuris jums padėjo, visą gyvenimą.

Dušas

Jei sapnuojate, kad esate duše, reiškia: kai suprasite tiesą, atrodys kad kraustotės iš proto.

Dangaus šviesuliai

Sapnuoti dangaus šviesulius visada reiškia dvejopai, – yra geras ar blogas ženklas, priklausomai nuo to, kaip jie atrodo dangaus skliaute. Sapnuoti ryškiai šviečiančius dangaus šviesulius yra pagarbos ir sėkmės visose srityse ženklas. Sapnuoti rūku aptrauktus dangaus šviesulius reiškia sunkumus, nesutarimus, blogą reikalų eigą. Sapnuoti krintančius dangaus šviesulius reiškia prarastas viltis.

Dervasiūlis

Sapnuoti dervasiūlį reiškia, kad jūsų vyras bus stiprus ir sveikas arba jūsų žmona bus dora ir nuoširdi.

Drobė

Sapnuoti drobę reiškia: kas turi laiko, nelaukia laiko. Pradėkite rengti kraitį savo vaikams, nes kaip tik laikas tai padaryti. Sapnuoti baitą drobę reiškia, kad gerai seksis reikalai ir turėsite geras pajamas.

Dažai veidui

Jei sapnuojate dažus veidui, reiškia, kad moteris, kurią, mylite, yra tuščiagarbė ir pelėda. Ji negalės būti jums gera žmona. Jei esate moteris, būkite atsargi, kad neišsipūstumėte.

Direktorius

Jei sapnuojate savo viršininką esantį direktoriumi, reiškia, kad jūsų laukia svarbi naujiena.