Kaip pasirinkti vestuvių fotografą?

Ne vienam iš mūsų bent kartą gyvenime ateina tas momentas, kai reikia pradėti planuoti vestuves. Kiekvienas, kas jau yra tą daręs, tikrai patvirtins, kad darbo daug. Reikia ir svečius sukviesti, kad nebūtų jų nei per daug nei per mažai. O kad dar ir nepamirštume ko nors. Svečių pasirinkimas – tik pirmas žingsnis, dar vestuvėms reikės ir vietos, kur norėsite tuoktis, taip pat ir susirasti vietą, kur viską atšvęsite jau po ceremonijos. Be abejo, nepamirškime pasirūpinti ir valgiais, ir renginio programa ir renginio vedėju ir vestuvių fotografu. Skaityti daugiau

Dažyti (audinius)

Jei sapne matote dažant audinius, reiškia, kad nedidelis taupumas jums leis sutaupyti solidžią pinigų stirną.

Dėmė

Sapnuoti dėmę ant veido ar ant kūno reiškia būsimą negalavimą arba ligą. Dėmė ant drabužių reiškia, kad vesite moterį arba ištekėsite už vyro nedoro ir netvarkingo. Dėmė saulėje reiškia, kad patirsite netikėtą nelaimę.

Diskusija

Jei sapne diskutuojate su kuo nors, kalbate su priešininku aiškiai, tai reiškia, kad išvengsite bet kokių nemalonumų.

Dramblys

Sapnuoti, kad jojate ant dramblio, reiškia, kad tas, kuris sapnuoja, susilauks didelės pagarbos ir kad neturi nieko bijoti. Girdyti arba šerti dramblį reiškia, kad palankiai vertins ir pripažins jūsų nuopelnus autoritetingi asmenys. Matyti dramblį laisvėje reiškia, kad bent jau šiuo momentu neužmegsite rimtų ryšių.

Duobė

Sapnuoti, kad krintate į duobę, reiškia, kad tas, kuris sapnuoja, netrukus bus paguldytas ligos. Krisite labai žemai.

Džiovinta menkė

Sapnuoti džiovintą menkę yra įspėjimas apie galimas suktybes su nuostoliu jums. Jūsų naivumas jums kenkia.

Dailininkas

Jei sapnuojate, kad esate dailininkas, reiškia, kad tie žmonės stengsis užmaskuoti tikrovę, kad priverstų pakliūti į tinklus, kuriuos jums yra paspendę. Vadinas, būkite budrūs.