Kaip pasirinkti vestuvių fotografą?

Ne vienam iš mūsų bent kartą gyvenime ateina tas momentas, kai reikia pradėti planuoti vestuves. Kiekvienas, kas jau yra tą daręs, tikrai patvirtins, kad darbo daug. Reikia ir svečius sukviesti, kad nebūtų jų nei per daug nei per mažai. O kad dar ir nepamirštume ko nors. Svečių pasirinkimas – tik pirmas žingsnis, dar vestuvėms reikės ir vietos, kur norėsite tuoktis, taip pat ir susirasti vietą, kur viską atšvęsite jau po ceremonijos. Be abejo, nepamirškime pasirūpinti ir valgiais, ir renginio programa ir renginio vedėju ir vestuvių fotografu. Skaityti daugiau

Deklamuoti

Sapnuoti, kad deklamuojate, apskritai reiškia, kad, tikėsitės įgyvendinti savo sumanymus, bet nepasieksite jokių teigiamų rezultatų. Jei sapnuojate, kad deklamuojate eilėraštį, sakote kalbą ir panašiai, vaidinsite dvigubą žaidimą gyvenimo komedijoje, bet būsite atskleistas ir demaskuotas.

Drabužių sukirpimas

Sapnuoti drabužių sukirpimą reiškia: neturėkite mintyse prabangos ir pramogų, galvokite apie rimtesnius dalykus, jei norite, kad žmonės jus palankiai vertintų.

Dvipatys

Sapnuoti, kad esate dvipatys, rodo, kad jus mylės daug moterų, bet jūsų vedybos nebus laimingos.

Dantys

Sapnuoti dantis reiškia giminaičius arba geriausius draugus. Tiksliau: kandys reiškia 6-9 metų vaikus, iltys – tėvus, krūminiai dantys – giminaičius arba draugus, viršutiniai dantys – vyriškius, apatiniai dantys – moteris, jei sapnuojate, kad kas prarado dantį, reiškia, kad prarasite giminaitį, kuriam jis priklauso, arba kitais atvejais sapnas gali reikšti turto praradimą, nes dantys taip pat gali reikšti sapnuojančiojo turtą: krūminiai dantys – pinigus, o kiti – brangenybes.

Tiems, kurie yra prislėgti skolų, reikš palankų pranašavimą, jei sapnuoja, kad prarandą dantį, nes galės netrukus apmokėti savo skolas. Tačiau sergantiems pranašauja ilgą ligą. Tačiau jei sapnuoja, kad netenka visų dantų, reikš, kad greitai pasveiks. Sapnuoti, kad turi sveikus ir baltus dantis, yra geras ženklas. Tuo tarpu turėti silpnus arba ilgesnius dantis normaliai reiškia liūdesį ir skurdą. Sapnuoti, kad turite auksinius dantis yra geras ženklas paskaitininkams ir politikams, tuo tarpu kitiems — nusigyvenimą ir ligą. Turėti alavinius, pageltusius arba plombuotus dantis reiškia pažeminimą ir negarbę. Turėti sidabrinius dantis reiškia praturtėjimą.

Beje, kiek palikus sapnus, verta turėti mintį, jog realybėje dantys – be galo svarbūs. tad rūpinkimės jais, valykime, prižiūrėkime ir turėkime juos sveikus. Nes vizitas pas odontologą, pamačius jo sąskaitą, gali būti baisus košmaras. Deja, jau realybėje.

Sapnuoti dantis

Reklama: Dantų implantai Vilnius

Didvyris

Sapnuoti, kad esate didvyris, reiškia, kad esate doras ir kilnus ir todėl visų mylimas.

Dubuo

Matyti sapne dubenį reiškia, kad jūsų manieringumui nėra krašto

Debiutas

Sapnuoti debiutą reiškia, kad esate nepatyręs. Jums dar reikia mokytis daugelio dalykų.