Gandras

Sapnuoti atskrendantį gandrą – šeimos padidėjimas ar palikimas.

Jei keliate gandralizdį – pradėsite daugiau rūpintis kitų reikalais.

Lesinti gandrą – lemtinga labdara.

Daug gandrų – aplinkybės privers dalyvauti pokylyje, kur jausitės smagiai.

Juodas gandras – nelaiminga meilė vyresnio amžiaus žmogui.

Gydyti gandrą – susitaikymas nieko nekainuos, tačiau bus labai svarbus, ypač rūpinantis vaikų ateitimi.

Rinkti gandro plunksnas – lemtinga pažintis.

Gandro iškamša – išskirs nusivylimas.

Gaisras

Sapnuoti, kad sukėlėte gaisrą, yra pražūtingas ženklas kaip ir įkurti ugnį. Matyti degantį namą, jei jis negriūva, yra gera pranašystė vargšui, nes, priverstas nuolatos gyventi tarp skurdo ir gausos, paskui vėl susilauks pagarbos ir turtų. Matyti griūvantį gaisro sunaikintą savo namą reiškia vaiko, giminaičio ar draugo mirtį arba dingimą. Matyti gaisro sunaikintą medį yra blogas ženklas. Matyti ugnies sunaikintas namo duris vedusiam vyrui reiškia skyrybas, o viengungiui reiškia pavojus. Sapnuoti, kad uždegate žabų krūvą, yra tėvystės pranašavimas. Tą ugnį užgesinti reiškia didelius nemalonumus. Vėl ims jus skaudžiai kankinti ir liūdinti sena problema.

Gaublys

Sapnuoti gaublį reiškia, kad jums pranašaujama ilga kelionė.

Giminaitis

Sapnuoti tolimą giminaitį reiškia, kad netrukus jus pasieks ilgai lauktas laiškas.

Gyventi

Sapnuoti, kad gyvenate kartu su turtingais asmenimis, yra pelno ir gerovės ženklas. Gyventi kartu su vagimis reiškia, kad patiriate gėdą dėl turimų sąlygų ir bijote žmonių paniekinimo.

Grasinimas

Jei sapnuojate grasinimą, prisiminkite Evangelijos žodžius: geriausias kerštas yra atleidimas. Jei jums grasina : virš jūsų kabo pavojus.

Griovys

Sapnuoti, kad peršokate griovį, reiškia: jūs puikiai įveiksite kliūtį, kurią sutiksite ateityje. Įkristi į griovį reiškia, kad jūsų priešininkai triumfuos. Paprasčiausiai matyti griovį nemėginant per jį peršokti reiškia kelionę į laukus mėnesėtą naktį.

Gaisrininkas

Sapnuoti gaisrininką reiškia, kad jūsų širdis pasirengusi suliepsnoti meile.

Gaudyklė

Sapnuoti, kad patekote į gaudyklę, reiškia: jei neskirsite daugiau dėmesio savo veiksmams ir žodžiams, rizikuosite patekti į spąstus, kuriuos taip stropiai jums parengė jūsų priešininkai.