Gandras

Sapnuoti atskrendantį gandrą – šeimos padidėjimas ar palikimas.

Jei keliate gandralizdį – pradėsite daugiau rūpintis kitų reikalais.

Lesinti gandrą – lemtinga labdara.

Daug gandrų – aplinkybės privers dalyvauti pokylyje, kur jausitės smagiai.

Juodas gandras – nelaiminga meilė vyresnio amžiaus žmogui.

Gydyti gandrą – susitaikymas nieko nekainuos, tačiau bus labai svarbus, ypač rūpinantis vaikų ateitimi.

Rinkti gandro plunksnas – lemtinga pažintis.

Gandro iškamša – išskirs nusivylimas.

Gebenė

Sapne matyti gebenę apskritai reiškia ištikimybę ir meilę. Pinti gebenės vainiką reiškia, kad tas, kuris sapnuoja, turi ištikimų draugų. Sapnuoti siena lipančią gebenę reiškia, kad mylėsite vieną vyrą ar vieną moterį visą gyvenimą. Tačiau jei gebenė rangosi aplink medžių kamienus, tai rodo, kad laukia netikėti pavojai ir netikėta mirtis.

Girdyti (gyvulius)

Sapnuoti, kad girdote gyvulius, rodo stiprų troškimą, kuris, jei nėra patenkinamas, gali virsti dvasiniu nuosmukiu. Sapnuoti, kad girdote arklius arba matyti girdant arklius, asilus ar mulus yra didelės kančios ir nusiminimo ženklas. Matyti girdant plėšriuosius žvėris reiškia neišvengiamą pavojų arba kelionę į tolimą šalį.

Grebluoti

Jei sapnuojate, kad kalbate su grebluojančių asmeniu, reiškia, kad jus myli kuklus ir nekalbus asmuo, kuris nedrįsta atskleisti jums savo jausmų

Galąsti

Jei sapnuojate, kad galandate peilius ir skustuvus, reiškia, kad turite būti atsargus. Pamatysite, kad tas, kuris jus įžeidė, paprašys atleidimo.

Gladiatorius

Sapnuoti gladiatorių reiškia, kad jūsų gyvenimas bus nesibaigianti kova.

Grybas

Sapnuoti grybą reiškia: atsikratykite parazitiškų ir nevykėlių jaunikaičių.

Gimdymas

Jei nėščia moteris sapnuoja, kad pagimdė berniuką, reiškia, kad ją lydės sėkmė, ko ji nesiimtų. Jei sapnavo, kad pagimdė mergaitę, reiškia džiaugsmą ir ramybe šeimoje. Jai nenėščia moteris sapnuoja, kad gimdo, tai yra gera pranašystė. Jei tokį sapną sapnuoja vyras, reiškia, kad netolimoje ateityje jo laukia pelnas, turtai ir sėkmė. Sapnuoti, kad pagimdė ereliuką, yra geras ženklas ir reiškia, kad sapnuojančiojo sūnus pasieks pagarbą ir šlovę. O jei sapnuoja, kad pagimdė žuvį, tai, pagal seną įsitikinimą, gims silpnas ir ligotas sūnus. Jei moteris sapnuoja, kad gimdo kita moteris, reiškia, kad kils aštrūs ginčai tarp jos vyro šeimynykščių. Reikia išsiaiškinti motyvus.