Klėtis

Pilna grūdų ar kitų gėrybių klėtis – pakvietimas į iškilmingą renginį ar didelį pokylį. Jei matai tuščią klėtį – draugai atsisakys tavo paslaugų. Klėtyje su mergina gulėti – netikros geradarystės ženklas. Griaunamą klėtį sapnuoti – blogi metai. Degančią – dideli nuostoliai.

Kačiukas

Kačiukas sapne – nedideli nemalonumai, susierzinimas. Jeigu moteris sapnuoja baltą, gražų, pūkuotą kačiuką – tai ji apgaulingai bus įviliota į pinkles, tačiau jos sveikas protas padės išvengti nemalonumų. Jeigu sapne kačiukai nešvarūs, margi, sulysę – tai ateityje ją apsvaigins niekučių blizgesys ir ji taps kieno nors blogo poelgio auka. Jeigu sapnuoji, kad gyvatės žudo kačiukus, vadinasi, tavo priešai ieškos būdų, norėdami tau pakenkti, tačiau pakenks tik patys sau.

Kūdikis

Sapne regėti naujagimį reiškia, kad greitu laiku laukia malonūs siurprizai. Daug kūdikių – vargai, bėdos. Ištekėjusiai moteriai kūdikį sapne regėti – laimė. Merginai – apsigausi. Našlei – pajuoka. Kūdikį gražų sapnuoti – vaisingi, geri metai. Negražus naujagimis – vargai. Vyriškos lyties kūdikis – stiprybė. Moteriškos – širdies ramybė. Kūdikėlis vystykluose – ilga ir pavojinga liga. Sapnuoti, kad maudai naujagimį – laimingai išsisuksi iš sunkios padėties. Naujagimio verksmas – neramūs laikai. Mirusį kūdikėlį sapnuoti – liūdesys. Kūdikėlio drabužius sapnuoti – rūpesčiai. Jeigu mergina sapne mato save mažą, tai ją apkaltins paleistuvyste. Jeigu motina sapnuoja savo sūnų vėl esant kūdikį arba mažą vaiką, tai senos jos žaizdos užgis ir ji vėl pajus jaunatviškas viltis bei gyvenimo džiaugsmą. Sapnuoti, kad tau gimsta kūdikis – gyvenimo pagerėjimas. Galimas ir vaiko gimimas.

Kapitalistas

Sapnuoti, kad esate kapitalistas, reiškia, kad su savo darbu toli nueisite. Bet nešokite aukščiau bambos.

Kaspinas

sapnuoti kaspiną reiškia, kad jūsų laimė tęsis trumpai.

Keltis

Sapnuoti, kad keliatės anksti rytą, reiškia, kad puikiai seksis reikalai ir turėsite pelno.

Kirvis

Sapnuoti kirvį yra pražūtinga pranašystė, nes reiškia nesutaikomą priešiškumą ir taip pat mirties pavojų.

Konditeris

Jei sapnuojate konditerį, reiškia, kad netrukus prarysite labai karčią piliulę.

Kritimas

Sapnuoti, kad krintate ant žemės kažkam jus pastūmus, reiškia, kad praradote daugelio pasitikėjimą ir kad jūsų reikalai einasi blogai. Sapnuoti, kad parkritote ir vėl atsikėlėte dar labiau atgijęs, reiškia, kad, nežiūrint didelių sunkumų ir pasipriešinimo, pasiseks atkovoti turtus ir pagarbą. Sapnuoti, kad krintate į vandenį, reiškia, kad virš jūsų galvos kabo didelis pavojus. Jei staiga atsibusite susapnavęs, kad esate įkritęs į jūrą, reiškia, kad sustreikavo jūsų sveikata, kad prarandate turtus ir pajamas per pavydžius asmenis, kurie darys viską, kad jus sužlugdytų. Būtų gerai, kad būtumėte atsargesnis negu dabar esate.