Klėtis

Pilna grūdų ar kitų gėrybių klėtis – pakvietimas į iškilmingą renginį ar didelį pokylį. Jei matai tuščią klėtį – draugai atsisakys tavo paslaugų. Klėtyje su mergina gulėti – netikros geradarystės ženklas. Griaunamą klėtį sapnuoti – blogi metai. Degančią – dideli nuostoliai.

Kačiukas

Kačiukas sapne – nedideli nemalonumai, susierzinimas. Jeigu moteris sapnuoja baltą, gražų, pūkuotą kačiuką – tai ji apgaulingai bus įviliota į pinkles, tačiau jos sveikas protas padės išvengti nemalonumų. Jeigu sapne kačiukai nešvarūs, margi, sulysę – tai ateityje ją apsvaigins niekučių blizgesys ir ji taps kieno nors blogo poelgio auka. Jeigu sapnuoji, kad gyvatės žudo kačiukus, vadinasi, tavo priešai ieškos būdų, norėdami tau pakenkti, tačiau pakenks tik patys sau.

Kūdikis

Sapne regėti naujagimį reiškia, kad greitu laiku laukia malonūs siurprizai. Daug kūdikių – vargai, bėdos. Ištekėjusiai moteriai kūdikį sapne regėti – laimė. Merginai – apsigausi. Našlei – pajuoka. Kūdikį gražų sapnuoti – vaisingi, geri metai. Negražus naujagimis – vargai. Vyriškos lyties kūdikis – stiprybė. Moteriškos – širdies ramybė. Kūdikėlis vystykluose – ilga ir pavojinga liga. Sapnuoti, kad maudai naujagimį – laimingai išsisuksi iš sunkios padėties. Naujagimio verksmas – neramūs laikai. Mirusį kūdikėlį sapnuoti – liūdesys. Kūdikėlio drabužius sapnuoti – rūpesčiai. Jeigu mergina sapne mato save mažą, tai ją apkaltins paleistuvyste. Jeigu motina sapnuoja savo sūnų vėl esant kūdikį arba mažą vaiką, tai senos jos žaizdos užgis ir ji vėl pajus jaunatviškas viltis bei gyvenimo džiaugsmą. Sapnuoti, kad tau gimsta kūdikis – gyvenimo pagerėjimas. Galimas ir vaiko gimimas.

Kalėjimas

Sapnuoti kalėjimą yra ženklas, kad jus graužia sąžinė. Sapnuoti, kad esate kalėjime, reiškia, kad po to, ką esate padaręs, nusipelnote tik būti pasiustas į katorgą. Sapnuoti, kad pabėgote iš kalėjimo, reiškia, kad išvengėte pavojaus. Sugriautas kalėjimas reiškia atleidimą.

Kamelija

Sapnuoti kameliją reiškia, kad jus užvaldys švelni meilės svajonė ir jūs tapsite labai laimingas.

Kapinės

Sapnuoti kapines yra geras ženklas: reiškia klestėjimą ir ilgą gyvenimą. Taip pat tai yra sveikatos ir džiaugsmo ženklas.

Kasykla

Sapnuoti, kad esate kasykloje, reiškia, kad jūsų laukia dideli turtai.

Kaučiukas

Sapnuoti kaučiuką reiškia: jei norite praturtėti, išvykite iš šalies.

Kelnės

Sapnuoti geras ir elegantiškas kelnes reiškia ramybę ir saugumą. Jei kelnės yra suplyšusios ir nešvarios, reiškia skurdą. Apskritai netrukus užmegsite ryšius, kurie nuves jus prie savižudybės ribos.