Lenktynės

Matyti sapne lenktynes reiškia garbę ir sveikatą. Lenktyniauti – nugalėsi kliūtis. Jei lenktynėse aplenki kitus, vadinasi, būsi išaukštintas, tau pasiseks. Jei tave aplenkia – nesėkmė. Lenktynėse joti ant gero arklio – garbė.

Laiptų aikštelė

Sapnuoti, kad esate laiptų aikštelėje, reiškia, kad gandai, kuriuos jūs skleidžiate, sukels nesutarimus ir nesantaiką.

Lavoninė

Sapnuoti, kad esate lavoninėje, reiškia, kad mirs jums brangus žmogus.

Ligonis

Sapnuoti, kad esate ligonis, reiškia būsimą nepasitenkinimą. Lankyti ligonį reiškia, kad jus gerbs ir mylės visi ypač jaunimas.

Lūžena

Sapnuoti kokią nors lūženą reiškia, kad finansinė padėtis, kurią jums reikia palaikyti, yra nestabili. Todėl pasirūpinkite išsikapstyti iš sunkumų vienas.

Lempa

Sapnuoti akinančiai šviečiančias lempas ir skaisčią šviesą yra geras ženklas ir reiškia didėjančią gerovę ir klestėjimą. Sapnuoti lempą, kuri skleidžia blankią šviesą, kuri šviečia nevienodai, reiškia apgaulę ir išdavystę ir santykiuose su kitais pataria būti atsargiam ir apdairiam. Lempos, kurių šviesa silpnėja ir užgęsta, reiškia prarastas viltis ir jausmų atšalimą. Uždegti lempą reiškia linksmybes, užgesinti lempą reiškia praradimą. Apskritai sapnuoti degančią lempą reiškia, kad jūs aiškiai išsakysite savo mintis ir vėl viskas grįš į savo ankstesnes vietas. Užgesusi lempa reiškia, kad jūsų meiles ryšiai truputį atvės.

Lydėti

Sapnuoti, kad kažką lydite apskritai yra gera pranašyste. Jei lydite savo šeimos narį, mylimąjį arba mylimąją, reiškia džiaugsmą ir būsimą gerovę. O jei lydite nepažįstamą asmenį, reiškia didelį palikimą arba kelionę į tolimas šalis.

Laboratorija

Sapnuoti, kad esate kokioje nors laboratorijoje, reiškia draugystę ir bičiuliškumą.

Lašiniai

Sapnuoti, kad valgote lašinius, reiškia, kad jūsų gyvenimas bus sveikas ir ramus.