Lenktynės

Matyti sapne lenktynes reiškia garbę ir sveikatą. Lenktyniauti – nugalėsi kliūtis. Jei lenktynėse aplenki kitus, vadinasi, būsi išaukštintas, tau pasiseks. Jei tave aplenkia – nesėkmė. Lenktynėse joti ant gero arklio – garbė.

Langas

Sapnuoti, kad atidarote langą, reiškia: tas ar ta, kurio su tokiu nerimu laukiate, daugiau niekada neateis. Sapnuoti, kad uždarote langą, reiškia: neškite savo kryžių su krikščionišku nuolankumu. Jei jums atrodo, kad išlipote pro langą, reiškia, kad jūsų elgesys yra per daug lengvas. Sapnuoti, kad iškrintate pro langą, reiškia didelę nelaimę ir gedulą šeimoje.

Lysvė

Sapnuoti, kad kažką sodinate lysvėje, reiškia pelningą darbą. Sapnuoti gėlių lysves reiškia iliuzijas. Pasistenkite bent per tą laikotarpį sumažinti bet kokius ryšius.

Laidynė

Sapnuoti laidynę reiškia: jei esate vyras, gausite į žmonas nuolankią ir rūpestingą moterį

Laukiniai žvėrys

Sapnuoti laukinius žvėris visada turi dvejopą reikšmę: gerą ar blogą, priklausomai nuo to, koks veiksmas atliekamas, arba nuo padėties, kurioje kas nors yra atsidūręs. Elnias: gali reikšti ir gera, ir bloga, priklausomai nuo to, ar žvėris prisisapnuoja ramus ar sudirgęs. Sapnuoti bėgančius elnius reiškia finansinius sutrikimus. Sapnuoti, kad užmušėte elnią, reiškia nusimato didelis palikimas, kurį palieka pagyvenęs giminaitis. Sapnuoti vien tik elnio ragus reiškia išdavystę ir apgaulę. Lokys: sapnuoti pilką lokį yra blogas ženklas ir reiškia ligas ir negalavimus. Sapnuoti, kad persekioja lokys, gali reikšti, kad sapnuojančiajam atsitiks nelaukti dalykai. Beždžionė: besijuokianti beždžionė tiksliai pagal jos veidmainišką, piktavališką ir įžeidų charakterį reiškia, kad sapnuojantysis taps šmeižto, veidmainystės ir pykčio objektas. Lapė: ją sapnuoti reiškia taip pat kaip ir jos suktas ir klastingas būdas. Sapnuoti šunų persekiojamą lapę reiškia, kad kažkas skatinamas pykčio sapnuojančiajam nori pakenkti. Kartais sapnuoti lapę gali reikšti nusivylimą meilės reikaluose.

Liesas

Sapnuoti labai liesą vyrą, moterį ar kokį nors gyvulį reiškia skurdą ir nepriteklius.

Lunatikas

Sapnuoti lunatiką reiškia, kad jūsų iliuzijos, susidūrusios su tikrove, neišvengiamai žlugs.

Laivas

Apskritai sapnuoti laivą reiškia nelabai didelį saugumą ir neaiškią ateitį. Sapne matyti iš uosto plaukiantį laivą reiškia, kad jūsų reikalai sustojo, o matyti į uostą įplaukiantį laivą reiškia greitą ir lemiantį jūsų traktuočių pobūdį. Sapnuoti, kad matote inkarą, reiškia saugumą sapnuojančiajam be kokios nors galimybės keliauti. Sapnuoti laivavirves arba vantus reiškia skolų sumažėjimą. Sapnuoti, kad plaukiate dideliu laivu ramiu vandeniu ir esant gražiam orui, yra geras ženklas ir reiškia, kad greitai bus galima įgyvendinti tai, ko troškote. Bet jei plaukiate laivu esam blogam orui ir audringam vandeniui, tai tokiu atveju pranašavimas yra labai liūdnas. Sapnuoti skęstantį laivą, kuriame jūsų nėra, reiškia pavojų kitiems, o jei esate skęstančiame laive, tai reiškia didelį pavojų jums. Sapnuoti, kad matote tolumoje plaukiantį laivą normaliai ir lengvai, reiškia, kad netrukus gausite žinią nuo jūsų tolimo giminaičio arba jis aplankys jus.