Lenktynės

Matyti sapne lenktynes reiškia garbę ir sveikatą. Lenktyniauti – nugalėsi kliūtis. Jei lenktynėse aplenki kitus, vadinasi, būsi išaukštintas, tau pasiseks. Jei tave aplenkia – nesėkmė. Lenktynėse joti ant gero arklio – garbė.

Lagūna

Jei sapnuojate lagūną, reiškia idiliją mėnesienoje.

Laukas

Jei sapnuojate, kad matote apsėtą lauką, yra geras ženklas: jei pasėtos kviečių, miežių, sorų sėklos, reiškia didelį turtą, susikrautą iš pelningo ir užtikrinto darbo. Jei laukas užsėtas daržovėmis, reiškia kančias ir rūpesčius, bet trumpai trunkančius. Po to juos pakeis malonus įvykiai. Sapnuoti apleistą ir išdžiuvusį lauką yra neabejotinas pavojų ir skausmo ženklas. Sapnuoti, kad esate kokioje nors lygumų šalyje, reiškia, kad netrukus jūsų laukia kelionė.

Lieptas

Sapnuoti lieptą reiškia, kad praturėsite, bet savo garbės ir gero vardo kaina.

Lukštenti

Jei sapnuojate, kad lukštenate pupeles, kaštonus, žirnius, reiškia, kad pavyks rasti raktą, kuris leis sužinoti tiesą apie jums gerai žinomą dalyką.

Laiškininkas

Sapnuoti laiškininką reiškia, kad netrukus gausite laišką, kurio jau seniai laukėte.

Ledai

Jei sapnuojate, kad perkate ledus, tai jus grauš sąžinė.

Linas

Sapnuoti lininį audinį reiškia vedybas iš meilės.

Langas

Sapnuoti, kad atidarote langą, reiškia: tas ar ta, kurio su tokiu nerimu laukiate, daugiau niekada neateis. Sapnuoti, kad uždarote langą, reiškia: neškite savo kryžių su krikščionišku nuolankumu. Jei jums atrodo, kad išlipote pro langą, reiškia, kad jūsų elgesys yra per daug lengvas. Sapnuoti, kad iškrintate pro langą, reiškia didelę nelaimę ir gedulą šeimoje.