Lenktynės

Matyti sapne lenktynes reiškia garbę ir sveikatą. Lenktyniauti – nugalėsi kliūtis. Jei lenktynėse aplenki kitus, vadinasi, būsi išaukštintas, tau pasiseks. Jei tave aplenkia – nesėkmė. Lenktynėse joti ant gero arklio – garbė.

Lapė

Sapnuoti lapą reiškia pinigų praradimą ir vagystę. Vienas gudrus ir suktas žmogus su piktais kėslais sugebės nutaikyti tinkamą progą, kad jus sužlugdytų.

Liana

Sapnuoti lianą reiškia, kad jūs įsimylėsite akrobatą arba juokdarį.

Loterija

Sapnuoti, kad žaidžiate loterijoje, reiškia: nesipainiokite į šiuos reikalus. Be reikalo praleisite laiką ir pinigus. Jei sapnuojate, kad laimėjote loterijoje, reiškia, kad pinigus kastuvais semsite.

Laiptai

Sapnuoti, kad lipate laiptais, reiškia sėkmę jūsų veikloje. Pakilsite labai aukštai. Leistis laiptais žemyn reiškia nepagarbą ir pažeminimą. Sapnuoti, kad nusiritote nuo laiptų, reiškia liūdesį ir kančias. Sapnuoti, kad lipate sraigtiniais laiptais, reiškia lėtą, bet užtikrintą ėjimą į numatytą tikslą: kad jį pasiektumėte, turite daug padirbėti, bet jį pasieksite. Matyti, kaip kiti lipa laiptais, reiškia jų nuoširdumą ir ištikimybę.

Lavonai

Sapnuoti lavonus apskritai reiškia gerą susitvarkymą ir gerą reikalų klostymąsi. Sapnuoti aprengtą lavoną reiškia, kad jūsų norai bus sėkmingai įgyvendinti. Tačiau jei lavonas yra vandenyje arba yrantis, reiškia, kad laukia kažkoks nemalonus įvykis.

Ligoninės palata

Sapnuoti, kad esate ligoninės palatoje, reiškia, kad ilgą laiką gyvensite sveikas kaip ridikas.

Lūšna (nešvari)

Jei sapnuojate, kad gyvenate lūšnoje, reiškia, kad paskutiniuosius savo gyvenimo metus praleisite didelio pono rūmuose.

Lakas

Jei per sapną matote laką, reiškia, kad melas kartais yra reikalingas, todėl neturėtumėte graužtis dėl to, ką esate pasakęs sunkią minutę.

Lėlė

Sapnuoti lėlę reiškia paviršutiniškumą ir vienadienius malonumus. Daug lėlių reiškia tuštybę ir nepastovumą.