Lenktynės

Matyti sapne lenktynes reiškia garbę ir sveikatą. Lenktyniauti – nugalėsi kliūtis. Jei lenktynėse aplenki kitus, vadinasi, būsi išaukštintas, tau pasiseks. Jei tave aplenkia – nesėkmė. Lenktynėse joti ant gero arklio – garbė.

Labirintas

Jei sapnuojate, kad esate kokiame nors labirinte ir negalite rasti išėjimo, reiškia, kad jūsų laukia dideli nemalonumai ir sunkumai ir kad nėra vilties iš jų išsikapstyti. Padėtis, į kurią jūs pakliuvote, atrodo be išeities. Bet nepraraskite vilties, nes sutiksite Ariadnę, kuri pasiūlys išsigelbėjimo siūlą.

Laivo junga

Sapnuoti laivo jungą reiškia, kad jūsų laukia sunkūs ir varginantys darbai.

Lasąs

Jei per sapną matote lasą, reiškia, kad jus stengiamasi apjuodinti.

Liaupsės

Sapnuoti, kad jums sako liaupses, yra ženklas, kad sutiksite tokį vikruolį, kuris sugebės apdumti jums akis. Jei sapnuojate, kad sakote liaupses kitiems, reiškia, kad jūsų dosnumas ir supratingumas užkariaus visų simpatijas.

Linksmintis

Jei sapnuojate, kad linksminatės, reiškia, kad lengvos ir praeinančios meilės jumyse nepaliks pėdsakų.

Loti

Per sapną girdėti lojant šunį reiškia nedidelį ginčą. Jei per sapną girdite arba matote lojančius šunis, būkite budrus, nes kažkas planuoja jus apvokti. Sapnas jus įspėja saugiai laikyti jūsų turtą. Tačiau jei tai jūsų nejaudina, nes jūsų turtas yra saugus, tada ramiai ilsėkitės. Bet jei bijote, kad taip gali atsitikti, bus geriau, jei pasisaugosite.

Laboratorija

Sapnuoti, kad esate kokioje nors laboratorijoje, reiškia draugystę ir bičiuliškumą.