Lenktynės

Matyti sapne lenktynes reiškia garbę ir sveikatą. Lenktyniauti – nugalėsi kliūtis. Jei lenktynėse aplenki kitus, vadinasi, būsi išaukštintas, tau pasiseks. Jei tave aplenkia – nesėkmė. Lenktynėse joti ant gero arklio – garbė.

Laidotuvės

Sapnuoti, kad matote savo laidotuves, yra geras ženklas ir reiškia gana nemažą sėkmę. Matyti ką nors laidojant gyvą reiškia skurdą. Apskritai sapnuoti laidotuves reiškia šeimos narių arba artimų draugų mirtį arba dideles nelaimes.

Lakas

Jei per sapną matote laką, reiškia, kad melas kartais yra reikalingas, todėl neturėtumėte graužtis dėl to, ką esate pasakęs sunkią minutę.

Lauko ligoninė

Sapnuoti lauko ligoninę reiškia išvengtas ligas. O taip pat skandalus, didžiules skolas, santūresnio elgesio būtinumą.

Lėlė

Sapnuoti lėlę reiškia paviršutiniškumą ir vienadienius malonumus. Daug lėlių reiškia tuštybę ir nepastovumą.

Liesėti

Sapnuoti, kad liesėjate, reiškia rūpesčius, kančias, turtų praradimą ir jūsų sveikatai gresiančią rimtą ligą.

Lizdas

Apskritai sapnuoti lizdą yra geras ženklas. Tačiau sapnų aiškinimas skiriasi priklausomai nuo to, kokio gyvūno lizdas yra sapnuojamas. Sapnuoti gyvatės lizdą yra didelių rūpesčių ženklas. Sapnuoti kregždžių lizdą reiškia linksmą naujieną. Sapnuoti angies lizdą reiškia negarbę. Sapnuoti svirplių lizdą reiškia sėkmę. Sapnuoti paukščių lizdą reiškia šeimos laimę. Sapnuoti tuščią lizdą reiškia neviltį ir skaudžią vienatvę. Sapnuoti lizdą su paukščiukais yra geras ženklas ir reiškia sėkmę ir šeimos padidėjimą. Nėra džiaugsmo, kuris galėtų prilygti džiaugsmui turėti šeimą. Tik tarp šeimos narių rasite paguodą ir supratimą.

Luošys

Jei sapnuojate luošį, pasitenkinkite esama padėtimi: yra tokių, kurie yra daug blogesnėje padėtyje negu jūs.

Laidotuvių laužas

Jei sapnuojate laidotuvių laužą, reiškia, kad tas asmuo jums prisiekia amžiną meilę, bet jus jam neatsakote tuo pačiu, jūsų meilė yra kaip šiaudų liepsna.