Lenktynės

Matyti sapne lenktynes reiškia garbę ir sveikatą. Lenktyniauti – nugalėsi kliūtis. Jei lenktynėse aplenki kitus, vadinasi, būsi išaukštintas, tau pasiseks. Jei tave aplenkia – nesėkmė. Lenktynėse joti ant gero arklio – garbė.

Lagūna

Jei sapnuojate lagūną, reiškia idiliją mėnesienoje.

Laivo vairininkas

Jei sapnuojate laivo vairininką, reiškia, kad jūs neabejotinai atsidūrėte bjaurioje padėtyje, bet jei sugebėsite drąsiai ir protingai pasipriešinti, iš jos išeisite nugalėtoju.

Laukas

Jei sapnuojate, kad matote apsėtą lauką, yra geras ženklas: jei pasėtos kviečių, miežių, sorų sėklos, reiškia didelį turtą, susikrautą iš pelningo ir užtikrinto darbo. Jei laukas užsėtas daržovėmis, reiškia kančias ir rūpesčius, bet trumpai trunkančius. Po to juos pakeis malonus įvykiai. Sapnuoti apleistą ir išdžiuvusį lauką yra neabejotinas pavojų ir skausmo ženklas. Sapnuoti, kad esate kokioje nors lygumų šalyje, reiškia, kad netrukus jūsų laukia kelionė.

Lieptas

Sapnuoti lieptą reiškia, kad praturėsite, bet savo garbės ir gero vardo kaina.

Liūtas

Liūtas yra stipraus priešiškumo simbolis. Sapnuoti liūtą reiškia, kad virš jūsų kabo didelis pavojus. Sapnuoti, kad užpuolė liūtas, reiškia, kad jūsų priešai džiaugsis atskleidę jūsų kortas. Joti ant liūto reiškia, kad naudositės labai įtakingo asmens globa. Valgyti liūto mėsą reiškia mirties pavojų. Glostyti liūtą reiškia, kad turėsite artimą draugą ir jumis pasitikės žymus asmuo.

Lukštenti

Jei sapnuojate, kad lukštenate pupeles, kaštonus, žirnius, reiškia, kad pavyks rasti raktą, kuris leis sužinoti tiesą apie jums gerai žinomą dalyką.

Laidynė

Sapnuoti laidynę reiškia: jei esate vyras, gausite į žmonas nuolankią ir rūpestingą moterį

Laižyti

Jei sapnuojate, kad kažką laižote, reiškia, kad turėsite daug pataikautojų, nuo kurių turite tolintis, jei norite išvengti blogybės.