Lenktynės

Matyti sapne lenktynes reiškia garbę ir sveikatą. Lenktyniauti – nugalėsi kliūtis. Jei lenktynėse aplenki kitus, vadinasi, būsi išaukštintas, tau pasiseks. Jei tave aplenkia – nesėkmė. Lenktynėse joti ant gero arklio – garbė.

Laistyti

Jei sapnuojate, kad kažką laistote, reiškia, kad jūsų išmintingi ir apmąstyti patarimai bus visų įvertinti.

Lankmatis

Sapnuoti lankmatį reiškia, kad užmegsite meilės ryšį su matematikos mokytoju ar mokytoja.

Lazda

Sapnuoti lazdas reiškia liūdesį ir skausmą. Remtis lazda reiškia gresiančias ligas. Mušti lazda kokį nors asmenį reiškia gerą pelną. Mušti lazda gyvulius reiškia skurdą. Gauti lazdų nuo kitų reiškia nusivylimą ir skausmą. Apskritai reikalas, kuriuo žavitės, yra keblus ir sunkus. Ieškokite nuoširdžių ir galingų draugų paramos.

Lesinti

Sapnuoti, kad ką nors lesinate, reiškia, kad esate per daug prisirišęs prie senų įpročių, ir tai jums labai kenkia.

Likeris

Sapnuoti, kad geriate likerį, reiškia malonias valandėles.

Lopeta

Sapnuoti lopetą reiškia, kad jūs esate pasinėręs į reikalus, tikėdamasis užsidirbti krūvas pinigų, bet siekdamas savo tikslo sutiksite daug kliūčių.

Laiškas

Sapnuoti dalykinį laišką reiškia rūpesčius ir nusivylimą. Jei sapnuojate meilės laišką, prisiminkite seną patarlę: iš akių – ir iš širdies.

Lanktis

Sapnuoti lanktį reiškia, kati sutiksite ekscentrišką, nepastovų ir suktą asmenį. Su juo vargsite ilgai. ]ei esate moteris, sieksite ištekėti dėl pinigų, jei esate vyras, jus išduos draugai.

Lažybos

Sapnuoti, kad dalyvaujate kokiose nors lažybose, reiškia, kad susiginčysite su draugais.