Lenktynės

Matyti sapne lenktynes reiškia garbę ir sveikatą. Lenktyniauti – nugalėsi kliūtis. Jei lenktynėse aplenki kitus, vadinasi, būsi išaukštintas, tau pasiseks. Jei tave aplenkia – nesėkmė. Lenktynėse joti ant gero arklio – garbė.

Lakas

Jei per sapną matote laką, reiškia, kad melas kartais yra reikalingas, todėl neturėtumėte graužtis dėl to, ką esate pasakęs sunkią minutę.

Lėlė

Sapnuoti lėlę reiškia paviršutiniškumą ir vienadienius malonumus. Daug lėlių reiškia tuštybę ir nepastovumą.

Lizdas

Apskritai sapnuoti lizdą yra geras ženklas. Tačiau sapnų aiškinimas skiriasi priklausomai nuo to, kokio gyvūno lizdas yra sapnuojamas. Sapnuoti gyvatės lizdą yra didelių rūpesčių ženklas. Sapnuoti kregždžių lizdą reiškia linksmą naujieną. Sapnuoti angies lizdą reiškia negarbę. Sapnuoti svirplių lizdą reiškia sėkmę. Sapnuoti paukščių lizdą reiškia šeimos laimę. Sapnuoti tuščią lizdą reiškia neviltį ir skaudžią vienatvę. Sapnuoti lizdą su paukščiukais yra geras ženklas ir reiškia sėkmę ir šeimos padidėjimą. Nėra džiaugsmo, kuris galėtų prilygti džiaugsmui turėti šeimą. Tik tarp šeimos narių rasite paguodą ir supratimą.

Labirintas

Jei sapnuojate, kad esate kokiame nors labirinte ir negalite rasti išėjimo, reiškia, kad jūsų laukia dideli nemalonumai ir sunkumai ir kad nėra vilties iš jų išsikapstyti. Padėtis, į kurią jūs pakliuvote, atrodo be išeities. Bet nepraraskite vilties, nes sutiksite Ariadnę, kuri pasiūlys išsigelbėjimo siūlą.

Lasąs

Jei per sapną matote lasą, reiškia, kad jus stengiamasi apjuodinti.

Liaupsės

Sapnuoti, kad jums sako liaupses, yra ženklas, kad sutiksite tokį vikruolį, kuris sugebės apdumti jums akis. Jei sapnuojate, kad sakote liaupses kitiems, reiškia, kad jūsų dosnumas ir supratingumas užkariaus visų simpatijas.

Loti

Per sapną girdėti lojant šunį reiškia nedidelį ginčą. Jei per sapną girdite arba matote lojančius šunis, būkite budrus, nes kažkas planuoja jus apvokti. Sapnas jus įspėja saugiai laikyti jūsų turtą. Tačiau jei tai jūsų nejaudina, nes jūsų turtas yra saugus, tada ramiai ilsėkitės. Bet jei bijote, kad taip gali atsitikti, bus geriau, jei pasisaugosite.

Laiptų aikštelė

Sapnuoti, kad esate laiptų aikštelėje, reiškia, kad gandai, kuriuos jūs skleidžiate, sukels nesutarimus ir nesantaiką.

Lavoninė

Sapnuoti, kad esate lavoninėje, reiškia, kad mirs jums brangus žmogus.