Mašina

Mašina pranašauja rimtus sunkumus įvairiose srityse, bet taip pat žada draugų paramą. Jeigu sapnuoji mašiną, vadinasi, padarysi kažkokį sprendimą, kuris suteiks daug rūpesčių, bet bus naudingas. Jeigu sapne regi seną mašiną – tariami draugai tau pakenks. Sulūžusi mašina – draugo netektis. Jeigu sapnuoji, kad važiuoji balta mašina, lauki vedybų arba gerų permainų šeimoje. Sapne regėti juodą mašiną reiškia, kad kančia ir abejonės užvaldys tavo širdį. Pirkti mašiną – patarimas: nelaikyk pinigų kojinėje, leisk juos i apyvartą, nes neišvengsi nuostolių. Besisukantys mašinos ratai perspėja, kad veltui negaištum nė minutės. Sapnuoti, kad kažkas tave jėga įtraukė į mašiną – netektys, verslo nesėkmės, artėjančios nelaimės. Šis sapnas gali reikšti ir nuostolius dėl nesėkmingų sutarčių. Jeigu sapnuoji ugniagesių mašinas – tavęs tyko pavojai, išgyvenimai, susiję su netikėtu atsitikimu. Jeigu mergina sapnuoja, kad važiuoja ugniagesių mašina, ji pateks į nemalonią situaciją. Greitosios pagalbos mašina – rūpesčiai, nerimas, skausmas. Policijos mašina – neapgalvoti poelgiai, nepadorūs pasilinksminimai.

Motina (mama)

Jeigu moteris sapnuoja savo motiną, vadinasi, jos laukia malonios pareigos ir šeimyninė laimė. Sapnuoti besišypsančią motiną – džiaugsmas ir palaima. Jeigu sapne motina susirūpinusi – tavo viltys sužlugs. Jeigu motinos pražilę plaukai – laukia rūpesčiai. Jeigu sapne tavo motina serga – liūdesys. Sapnuoti, kad motina atėjo į namus – geras sapnas – bet kokiame versle pasieksi gerų rezultatų. Sapne kalbėtis su motina – geros naujienos apie reikalus, kuriais labai domiesi. Matyti motiną, besitvarkančią namuose – ramus laikotarpis. Sapne regėti maitinančią motiną – palankios sąlygos parodyti savo galimybes. Jeigu sapne motina verkia – blogas ženklas, gresia ligos arba nelaimės. Jeigu sapnuoji, kad motina tave šaukia, vadinasi, visi tave paliko, nes pasirinkai neteisingą gyvenimo kelią. Jeigu sapne motina miršta – tikėkis nerimo, nuoskaudų. Sapnuoti motiną, karste gulinčią – mirtinas pavojus. Sapnuoti mirusią motiną – nemalonumai, išlaidos, gali būti širdies skausmas. Jeigu mama mirusi ir ją susapnavai – išgirsi gerą naujieną.

Malkos

Sapnuoti malkas reiškia, kad bandysite, bet veltui, pasėti nesutarimus.

Menas

Tą, kas sapnuoja, kad kuria skulptūras, tapo ar kuria muziką, ar iš viso užsiima menu, be abejonės, labiausiai palies ši gera pranašystė, kad ir kiek pareikalautų aukų. Iš šios puikios pranašystės ypač daug turės naudos menininkai, kuriems žadama tikra sėkmė jų mene.

Misionierius

Jei sapnuojate, kad esate misionierius, reiškia, kad tikslas, kurio siekiate, yra kilnus ir šventas. Stenkitės bet kokiomis priemonėmis jį pasiekti, ir Dievas jums pelnytai atlygins.

Musė

Sapnuoti musę reiškia, kad jūsų laukia vargas ir apmaudas. Sapnuoti, kad musė tupi vienoje vietoje, reiškia, kad jus persekioja pavyduoliai. Ryžkitės palydėti pro duris tą, kuris įkyrus ir įgrisęs.

Maudytis, vonia

Sapnuoti, kad maudotės per karštame arba per šaltame vandenyje yra blogas ženklas, nes reiškia nemalonumus, skausmą ir liūdesį jūsų šeimoje. Geras ženklas visiems, sveikiems ir ligoniams, yra sapnuoti, kad maudotės skaidriame ir vėsiame vandenyje, nes gali pranašauti sėkmę ir verslo klestėjimą ir kartu stiprią sveikatą. Jei sapnuojate, kad maudotės apsirengęs arba kokiu nors kitu neįprastu būdu, tai toks sapnas reiškia ligas arba kitus nemalonius dalykus. Blogas ženklas yra ir sapnuoti, kad maudotės labai karštame vandenyje ir negalite prakaituoti, o taip pat sapnuoti tuščią vonią . Šis sapnas rodo, kad iškils sunkumų ir kliūčių. Sapnuoti, kad maudotės lagūnoje, tvenkinyje arba drumstame vandenyje, visada reiškia nemalonumus. Sapnuoti, kad maudotės upės, kanalo vandenyje, reiškia dvasinę ir materialinę naudą, nes neplaukiojate, o plaukimas reiškia pavojus ir fizines kančias. Sapnuoti, kad maudotės jūroje, sulauksite didelės pagarbos, bet ne pajamų.

Mėta

Sapnuoti mėtas reiškia, kad jauna moteris (arba vyras) praras galvą.

Mokytojas, mokytoja

Jei sapnuojate mokytoją, reiškia, kad prislėgtas gyvenimo sunkumų ir bėdų, dažnai su ilgesiu prisimenate vaikystės metus ir tuos mokyklinius suolus, kuriuose praleidote giedras dienas. Sapnuoti šokių mokytoją reiškia, kad jums seksis meilėje. Sapnuoti fechtavimo mokytoją reiškia, kad jūs esate irzlus žmogus ir kad tas jūsų trūkumas sudarys jums šiokių tokių nepatogumų.

Maišas

Sapnuoti pilnus maišus reiškia pasiturimą gyvenimą ir turto įsigijimą. Sapnuoti tuščius maišus reiškia skurdą ir rūpesčius. Sapnuoti daug maišų reiškia gerą žinią. Jei sapnuojate tik vieną maišą, reiškia: ėmęsis jums siūlomo verslo, jūs uždirbsite maišą pinigų.