Mašina

Mašina pranašauja rimtus sunkumus įvairiose srityse, bet taip pat žada draugų paramą. Jeigu sapnuoji mašiną, vadinasi, padarysi kažkokį sprendimą, kuris suteiks daug rūpesčių, bet bus naudingas. Jeigu sapne regi seną mašiną – tariami draugai tau pakenks. Sulūžusi mašina – draugo netektis. Jeigu sapnuoji, kad važiuoji balta mašina, lauki vedybų arba gerų permainų šeimoje. Sapne regėti juodą mašiną reiškia, kad kančia ir abejonės užvaldys tavo širdį. Pirkti mašiną – patarimas: nelaikyk pinigų kojinėje, leisk juos i apyvartą, nes neišvengsi nuostolių. Besisukantys mašinos ratai perspėja, kad veltui negaištum nė minutės. Sapnuoti, kad kažkas tave jėga įtraukė į mašiną – netektys, verslo nesėkmės, artėjančios nelaimės. Šis sapnas gali reikšti ir nuostolius dėl nesėkmingų sutarčių. Jeigu sapnuoji ugniagesių mašinas – tavęs tyko pavojai, išgyvenimai, susiję su netikėtu atsitikimu. Jeigu mergina sapnuoja, kad važiuoja ugniagesių mašina, ji pateks į nemalonią situaciją. Greitosios pagalbos mašina – rūpesčiai, nerimas, skausmas. Policijos mašina – neapgalvoti poelgiai, nepadorūs pasilinksminimai.

Motina (mama)

Jeigu moteris sapnuoja savo motiną, vadinasi, jos laukia malonios pareigos ir šeimyninė laimė. Sapnuoti besišypsančią motiną – džiaugsmas ir palaima. Jeigu sapne motina susirūpinusi – tavo viltys sužlugs. Jeigu motinos pražilę plaukai – laukia rūpesčiai. Jeigu sapne tavo motina serga – liūdesys. Sapnuoti, kad motina atėjo į namus – geras sapnas – bet kokiame versle pasieksi gerų rezultatų. Sapne kalbėtis su motina – geros naujienos apie reikalus, kuriais labai domiesi. Matyti motiną, besitvarkančią namuose – ramus laikotarpis. Sapne regėti maitinančią motiną – palankios sąlygos parodyti savo galimybes. Jeigu sapne motina verkia – blogas ženklas, gresia ligos arba nelaimės. Jeigu sapnuoji, kad motina tave šaukia, vadinasi, visi tave paliko, nes pasirinkai neteisingą gyvenimo kelią. Jeigu sapne motina miršta – tikėkis nerimo, nuoskaudų. Sapnuoti motiną, karste gulinčią – mirtinas pavojus. Sapnuoti mirusią motiną – nemalonumai, išlaidos, gali būti širdies skausmas. Jeigu mama mirusi ir ją susapnavai – išgirsi gerą naujieną.

Mansarda

Sapnuoti, kad esate kokioje nors mansardoje, reiškia, kad jus beprotiškai įsimylės dailininkas.

Medalis

Sapnuoti medalį reiškia, kad būsite apdovanotas už pilietinį šaunumą.

Mėnulis

Sapnuoti, kad matote mėnulį yra nelabai palankus ženklas, nes tai yra šviesulys, kuris neskleidžia šilumos, o tik siunčia į žemę blyškią vaiduoklišką šviesą. Jei sapnuojate apsiblaususį ir tamsų mėnulį, reiškia gedulą ir kančias, jei mėnulis šviečia neryškiai, reiškia ligą. Jei sapnuojate ketvirtį mėnulio, reiškia apgaulę namuose. Sapnuoti pilnatį reiškia nemalonumus tvarkant jūsų reikalus. Jei sapnuojate blankų mėnulį, reiškia nemalonumus. Sapnuoti jauną mėnulį kaip ir ryškiai šviečiantį mėnulį reiškia, kad gerai klostysis reikalai ir kad praturtėsite. Mėnulis ypač turi bendra su moterimis, kurios yra artimos sapnuojančiajam, t. y. žmona, sesuo, dukterys

Migla

Sapnuoti, kad esate migloje, reiškia neviltį ir sunkumus bandant išsikapstyti iš bėdų. Jei pagaliau migla išsisklaidys, tai yra geras ženklas, bet jei neišsisklaidys, tai yra blogas ženklas. Jūsų laukia daug bėdų, bet po truputį jos išsispręs.

Mitingas

Sapnuoti, kad dalyvaujate kokiame nors mitinge, reiškia, kad jums pakenks pikti liežuviai.

Moteris

Sapnuoti moterį apskritai yra plepumo ir liežuvavimo simbolis. Sapnuoti gražią moterį reiškia didelius nemalonumus. Sapnuoti daug moterų vienoje vietoje reiškia numarinimą. Nužudyti moterį reiškia didelę naudą, jei sapnuojate moterį ilgais ir labai gražiais plaukais, reiškia, kad be galo pamilsite nuostabią moterį ir būsite atlygintas tuo pačiu. Nėščia moteris reiškia gerą žinią. Gimdanti moteris reiškia džiaugsmą ir klestėjimą. Nuoga moteris reiškia, kad būsite apgautas savo žmonos arba apgausite savo vyrą. Mirusi moteris reiškia, kad jūs labai bijote mirti, tuo tarpu jūsų sveikata yra geležinė.

Mušis

Sapnuoti mūšio lauką reiškia ligą. Sapnuoti, kad kovojate su gyvatėmis, reiškia, kad jūs tikrai laimėsite, sapnuoti, kad kovojate su šunimis, reiškia ištikimybę, o su katinais, reiškia išdavystę. Kovoti dvikovoje reiškia persekiojimą ir abejotiną meilę.