Mašina

Mašina pranašauja rimtus sunkumus įvairiose srityse, bet taip pat žada draugų paramą. Jeigu sapnuoji mašiną, vadinasi, padarysi kažkokį sprendimą, kuris suteiks daug rūpesčių, bet bus naudingas. Jeigu sapne regi seną mašiną – tariami draugai tau pakenks. Sulūžusi mašina – draugo netektis. Jeigu sapnuoji, kad važiuoji balta mašina, lauki vedybų arba gerų permainų šeimoje. Sapne regėti juodą mašiną reiškia, kad kančia ir abejonės užvaldys tavo širdį. Pirkti mašiną – patarimas: nelaikyk pinigų kojinėje, leisk juos i apyvartą, nes neišvengsi nuostolių. Besisukantys mašinos ratai perspėja, kad veltui negaištum nė minutės. Sapnuoti, kad kažkas tave jėga įtraukė į mašiną – netektys, verslo nesėkmės, artėjančios nelaimės. Šis sapnas gali reikšti ir nuostolius dėl nesėkmingų sutarčių. Jeigu sapnuoji ugniagesių mašinas – tavęs tyko pavojai, išgyvenimai, susiję su netikėtu atsitikimu. Jeigu mergina sapnuoja, kad važiuoja ugniagesių mašina, ji pateks į nemalonią situaciją. Greitosios pagalbos mašina – rūpesčiai, nerimas, skausmas. Policijos mašina – neapgalvoti poelgiai, nepadorūs pasilinksminimai.

Motina (mama)

Jeigu moteris sapnuoja savo motiną, vadinasi, jos laukia malonios pareigos ir šeimyninė laimė. Sapnuoti besišypsančią motiną – džiaugsmas ir palaima. Jeigu sapne motina susirūpinusi – tavo viltys sužlugs. Jeigu motinos pražilę plaukai – laukia rūpesčiai. Jeigu sapne tavo motina serga – liūdesys. Sapnuoti, kad motina atėjo į namus – geras sapnas – bet kokiame versle pasieksi gerų rezultatų. Sapne kalbėtis su motina – geros naujienos apie reikalus, kuriais labai domiesi. Matyti motiną, besitvarkančią namuose – ramus laikotarpis. Sapne regėti maitinančią motiną – palankios sąlygos parodyti savo galimybes. Jeigu sapne motina verkia – blogas ženklas, gresia ligos arba nelaimės. Jeigu sapnuoji, kad motina tave šaukia, vadinasi, visi tave paliko, nes pasirinkai neteisingą gyvenimo kelią. Jeigu sapne motina miršta – tikėkis nerimo, nuoskaudų. Sapnuoti motiną, karste gulinčią – mirtinas pavojus. Sapnuoti mirusią motiną – nemalonumai, išlaidos, gali būti širdies skausmas. Jeigu mama mirusi ir ją susapnavai – išgirsi gerą naujieną.

Malda

Sapnuoti, kad meldžiatės, yra geras ženklas ir reiškia paguodą ir ramybę. Melstis bažnyčioje yra labai palankus ženklas.

Mazgas

Sapnuoti mazgą reiškia, kad susidaro sunkumų ir kliūčių sprendžiant reikalus. Sapnuoti, kad sumezgate mazgus, reiškia, kad prarandate laiką. Sapnuoti, kad atrišate mazgus, reiškia, kad rūpinatės nenaudingais dalykais. Jei sapnuojate, kad atrišate vieną mazgą, reiškia, kad jūs sugebėsite pašalinti kliūtį, kuri atrodo neįveikiama, ir spręsdamas savo reikalus pasirinksite geriausią išeitį. Reikalas, kuris jus domina, yra labai painus. Ir toliau atrišinėkite mazgą.

Melas

Tam, kas sapnuoja, kad meluoja, yra bloga pranašystė, bet jei sapnuojantysis yra aktorius, tai jam — geras ženklas. Yra mažesnė blogybė meluoti pašaliniam žmogui, bet meluoti savo artimiesiems yra tikras nelaimės ženklas.

Minti pedalus

Jei sapnuojate, kad minate pedalus, reiškia, kad stengiatės pasiekti tikslą, kurį esate užsibrėžęs, bet jei nebūsite išmintingesnis, visas jūsų sunkus darbas nueis niekais.

Moliniai indai

Jei sapnuojate naujus ir žvilgančius molinius indus, yra geras ženklas ir reiškia, kad jūsų namuose viešpataus gerovė, santarvė ir ramybe. Jei sapnuojate kuklius, išblukusius arba apdaužytus molinius indus, reiškia smukimą, pažeminimą ir skurdą.

Mumija

Sapnuoti mumiją reiškia, kad bus labai sunku jums iš savo aplinkos pašalinti bjaurų ir niekingiausią asmenį.

Maldauti

Jei sapnuojate, kad kieno nors maldaujate, reiškia, kad savo maldavimus užversite ant pečių to, ant kurio galite, o sulauksite pagalbos iš to, iš kurio privalote.