Nedėkingumas

Sapnuoti, kad patyrėte nedėkingumą, yra ženklas, kad dažnai turėsite progą prisiminti patarlę: ne visada geru už gera atsimokama.

Nešulys

Jei sapnuojate, kad turite nešulį, reiškia, kad dalį savo pinigų atsidėsite ir jie jums pasitarnaus senatvėje.

Nurimti

Jei sapnuojate, kad nusiraminate arba tylite, reiškia, kad esate teisingame kelyje. Dar šiek tiek pastangų ir jums bus dosniai atlyginta už inteligenciją ir gerumą, kurie buvo būdingi jums iki šio laiko.

Nagai

Apskritai sapnuoti nagus reiškia nesutarimus ir skundus. Jei sapnuojate per daug trumpus ir nugraužtus nagus, reiškia, kad sutiksite tokį gerą žmogų, kuris ir musės nenuskriaustų. Jei sapnuojate ilgesnius negu normalūs nagus, reiškia, kad kažkieno godi ranka nori jums pakenkti

Nederlius

Sapnuoti didelį nederlių reiškia jums gausumą ir klestėjimą.

Nešvankybė

Jei sapnuojate, kad atliekate nešvankius veiksmus arba matote kad juos atlieka kiti asmenys, būkite dėmesingas, nes netrukus patirsite gundymus.

Nugalabyti

Sapnuoti nugalabinimą apskritai reiškia žalą. Nugalabyti ką nors ginantis reiškia, kad turėsite daug priešų. Būkite budrus. Palanki pranašystė yra tada, jei sapnuojate, kad nugalabijote iš pavydo . Iš tikrųjų, jei esate vyras, būsite moterų dievaitis