Palikti (atsižadėti)

Sapnuoti, kad jus paliko (jūsų atsižadėjo) giminaitis arba jūs atsižadėjote giminaičio, reiškia nelaimę. Sapnuoti, kad jūsų atsižadėjo įtakingi asmenys, reiškia džiaugsmą. Sapnuoti, kad paliekate savo šalį ar savo miestą, savo namus ar savo šeimą, reiškia, kad reikalai klostysis vis geriau. Palikti vyrą arba žmoną reiškia laimę ir džiaugsmą. Palikti mylimąjį arba mylimąją reiškia nuoširdžią ir tvirtą meilę.

Papeikimas

Sapnuoti, kad ką nors peikiate, reiškia, kad jus dominanti moteris turi pagrindo jus peikti: jūs esate per mažai aktyvus ir per mažai rodote geros valios.

Parlamentas

Jei sapnuojate, kad posėdžiaujate parlamente, reiškia: kiek žmonių jums yra davę kalnus gražiausių pažadų, bet iš tikrųjų jie nė negalvoja padėti, kad būtų išspręstos jūsų problemos.

Pastatas

Sapnuoti kokį nors pastatą reiškia, kad jūsų baimė yra perdėta.

Paveikslas

Sapnuoti ant sienos pakabintą paveikslą reiškia gerovę ir džiaugsmą. Sapnuoti, kad tapote paveikslą, reiškia pagarbą ir šlovę intelektualinėje srityje. Be to, reiškia, kad jūs turite švelnią sielą ir mėgstate gamtą. Jūs vertinate tik grožį ir nesistengiate išsiaiškinti, ar jus dominanti moteris yra dora ir geranoriška.

Pelenai

Sapnuoti pelenus reiškia, jog vieną dieną pasigailėsite, kad tiek daug laiko išnaudojote nenaudingai.

Persekioti

Sapnuoti, kad kažką persekiojate, reiškia: perspėja, kad tai būtų kvailystė. Nustokite.

Pievelė

Jei sapnuojate pievelę, reiškia: aiškiai nusibrėžkite savo gyvenimo tikslą, jei manote, kad jūsų gyvenimas yra skurdus ir be interesų.