Pagalvė

Sapnuoti pagalvę reiškia, kad yra žmogus, kuris jumis rūpinasi.

Palaikyti

Sapnuoti, kad ką nors palaikote, reiškia: šiomis dienomis kils aštrus ginčas tarp dviejų jūsų draugų. Stenkitės į tai nesikišti.

Pamušalas

Sapnuoti pamušalą reiškia, kad esate per daug didelis garbėtroška.

Parama

Jei sapnuojate, kad suteikiate paramą, reiškia: ieškosite vargšo šėtono pagalbos, kuris pats yra bjaurioje padėtyje. Jei sapnuojate, kad jums kas suteikia pagalbą, reiškia: kad ir kiek pažįstamų turėtumėte, jei neparodysite daugiau atidumo ir pastangų, jums niekada nepavyks padaryti karjeros.

Pasireiškimas

Sapnuoti, kad jums pasireiškė pažįstamas, bet jau miręs žmogus, yra labai reikšminga, nes tai, ką jis sapnuojančiajam gali pasakyti, beveik visada išsipildo. O ar tas sapnas yra geras, ar blogas ženklas, priklauso nuo to, kokio būdo tas asmuo buvo būdamas gyvas.

Patriotas

Sapnuoti patriotą reiškia: prieš imdamasis reikalo, kurį esate sumanęs, pagalvokite apie tuos žmones, kurie savo gyvenime parodė jėgą ir kilnumą. Ši mintis jums suteiks reikiamų jėgų įveikti bet kokias gyvenimo negandas ir sėkmingai bei laiku įgyvendinti savo ketinimus.

Pedagogas

Sapnuoti pedagogą reiškia: blogai darote, kad tą žmogų laikote įkyriu ir pedantišku.

Perkelti (per upę)

Jei sapnuojate, kad esate keliamas per upę ir sėkmingai pasiekėte kitą krantą, reiškia, kad pasirodysite geriau už savo priešininkus – konkurentus.

Pienas

Sapnuoti pieną reiškia, kad vienas kvaišas asmuo nuves jus toli kvailysčių keliu. Jei ištekėjusi moteris sapnuoja, kad jos krūtys pritvinkusios pieno, tai būsimos motinystės ženklas. Jei sapnuoja sena moteris, tai toks sapnas reiškia turtą ir pelną. Jei sapnuojate, kad geriate pieną, reiškia gerą sveikatą ir ilgą gyvenimą. Palieti pieną reiškia ligą.