Raukšlė

Sapnuoti, kad jūsų veidas labai raukšlėtas, reiškia, kad jūsų jaunystė dar kurį laiką tęsis.

Ryžiai

Sapnuoti, kad valgote ryžius, yra geras ženklas ir reiškia vykusią santuoką. Ryžiai yra sveiko proto ir išmintingumo simbolis, taip pat pranašauja įkvėpimą oratoriams ir rašytojams. Per daug nepervertinkite savęs ir išvengsite tuščių iliuzijų.

Raitelis

Jei sapnuojate, kad jojate šuoliais, reiškia, kad puikiai seksis jūsų veikla. Jei sapnuojate nuo arklio krintantį raitelį, reiškia nesėkmės pavojų. Joti per laukus ligoniams yra blogas ženklas, o tiems, kurie iš miesto, yra geras ženklas.

Rekomendacija

Neabejotina, kad iki šios dienos rekomendacijos pasako daug ką, bet ne viską. Todėl sapnuoti rekomendaciją yra nenaudinga: būkite protingas ir veiklus ir be pašalinių pagalbos susikursite puikią padėtį.

Rožė, —ės

Sapnuoti rožes jų sezono metu reiškia džiaugsmą ir laimę. Sapnuoti rožes ne sezono metu reiškia, kad ateityje laukia nemalonumai. Jei rožes sapnuoja ligonis, tai yra liūdna pranašystė. Sapnuoti baltas rožes yra nekaltybės simbolis. Sapnuoti raudonas rožes reiškia karštą meilę. Sapnuoti, kad gaunate rožę dovanų, reiškia sėkmę gyvenime. Sapnuoti, kad dovanojate rožę, reiškia jausmingą sielą. Nuvytusios rožės reiškia beviltišką meilę, o taip pat nemalonumus. Įspėja apie nusivylimus meilėje.

Rankraštis

Sapnuoti rankraštį reiškia, kad artimiausiomis dienomis gausite labai lauktą laišką arba žinutę.

Riebalai (gyvuliniai)

Sapnuoti gyvulinius riebalus (taukus) reiškia: kad gautumėte tą tarnybą, kurios siekiate, turėsite patepti nemažai asmenų.

Raupai

Sapnuoti, kad sergate raupais, reiškia, kad dėl šykštumo būsite niekinamas ir jūsų visi vengs.

Ryžių laukas

Sapnuoti, kad esate arba dirbate ryžių lauke, reiškia, kad jūsų laukia sunkus darbas.

Raižiklis

Jei sapne matote raižiklį, tai jums gali reikšti sėkmę, bet sėkmei pasiekti gali reikėti panaudoti prievartą. Sėkmė meilėje jus aplenks, ją galėsite sugriebti, jei mokėsite būti akiplėšiškas.