Raktas, -ai

Sapnuoti raktus yra geras ženklas tiems, kurie valdytų arba trokštų valdyti kitų turtą, nes rodo, kad ras svarų ir rentabilų jo panaudojimą. Geras ženklas taip pat yra tiems, kas rengiasi kurti šeimą, nes ras iš tikrųjų garbingą ir ištikimą asmenį. Tačiau blogas ženklas yra tada, jei sapnuojate, kad pametėte raktus, nes reiškia nemalonius įvykius ir nesutarimus šeimoje, ypač, kai nebus namuose sapnuojančiojo. Sapnuoti į spyną įkištus raktus reiškia, kad puikiai įveiksite bet kokius sunkumus, — tereikia mostelėti ranka, ir kelias į sėkmę atvertas.

Raudonodis

Sapnuoti raudonodį reiškia: kai esate priėmęs sprendimą, daugiau nesvyruokite, bet veikite pasitikėdamas savimi.

Restauruoti

Jei sapnuojate, kad restauruojate kokį daiktą, narną, paveikslą, reiškia, kad jums reikia poilsio, kad atstatytumėte savo energiją.

Rūgštymas

Jei sapnuojate, kad jus kas nors vaišina rūgštymu, dėl to nesijaudinkite: iš tikrųjų tas asmuo labiau linkęs jums padėti.

Ramentas

Sapnuoti, kad naudojate ramentus arba kad matote kitus juos naudojant, reiškia bet kokio pavidalo užkeikimą nuo negalavimų ir sužeidimų. Be to, gali reikšti nelaimingą atsitikimą darbe.

Raukšlė

Sapnuoti, kad jūsų veidas labai raukšlėtas, reiškia, kad jūsų jaunystė dar kurį laiką tęsis.

Rėtis

Jei sapnuojate rėtį, reiškia: prieš imdamasis šio darbo, gerai išnagrinėkite savo galimybes.

Ryžiai

Sapnuoti, kad valgote ryžius, yra geras ženklas ir reiškia vykusią santuoką. Ryžiai yra sveiko proto ir išmintingumo simbolis, taip pat pranašauja įkvėpimą oratoriams ir rašytojams. Per daug nepervertinkite savęs ir išvengsite tuščių iliuzijų.

Rūkalų pardavėjas

Jei sapnuojate tabako pardavėją, tai yra įspėjimas: jei norite, kad jūsų sveikata išliktų gera, stenkitės mažiau atsiduoti savo verslui.