Radiatorius

Jei sapnuojate labai karštą radiatorių, reiškia, kad per daug lengvai ir neapdairiai tvarkote savo reikalus. Jei sapnuojate šaltą radiatorių, reiškia, kad jūsų viltys bergždžios, o troškimai neįgyvendinami.

Rankos (nuo peties iki riešo)

Sapnuoti, kad turite raumeningesnes ir stipresnes rankas negu normalias, reiškia klestėjimą ir turtus, kurie atiteks iš kažkurio giminaičio. Sapnuoti, kad turite silpnas ir įprastas rankas, reiškia, kad blogai seksis jūsų reikalai, arba gali reikšti ligą. Jei sapnuojate, kad jūsų rankos labai apžėlusios, reiškia, kad jūs sukaupsite neregėtus turtus. Per sapną jausti rankų skausmą yra blogas ženklas ir reiškia, kad blogai seksis reikalai.

Rėčka

Jei sapnuojate pilną rėčką šviežio vandens, yra gera pranašystė, jei sapnuojate tuščią, reiškia skurdą.

Rogės

Sapnuoti roges reiškia, kad įgyvendinsite savo siekius be didelių pastangų.

Rupūžė

Sapnuoti rupūžę yra lemtinga pranašystė ir reiškia infekcinę ligą, ginčus su draugais ir santykių su jais nutraukimą. Jus supa tulžingi žmonės.

Radijas

Jei sapnuojate, kad matote arba girdite radiją, reiškia, kad jūsų laukia laimė ir klestėjimas. Netrukus jūs aplankysite savo labai artimą draugą, kurio jau seniai nematėte.

Rankraštis

Sapnuoti rankraštį reiškia, kad artimiausiomis dienomis gausite labai lauktą laišką arba žinutę.

Refektorius

Jei sapnuojate, kad esate refektoriuje (vienuolyno valgomajame), reiškia, kad susipažinsite su vienuoliu ir tarp jūsų užsimegs nuoširdi draugystė.

Riebalai (gyvuliniai)

Sapnuoti gyvulinius riebalus (taukus) reiškia: kad gautumėte tą tarnybą, kurios siekiate, turėsite patepti nemažai asmenų.