Ratas

Sapnuoti besisukantį ratą reiškia laimingus pasikeitimus ir sėkmę. Greitai ir šauniai pakilsite karjeros laiptais. Jei sapnuojate malūno ratą, reiškia virš jūsų pakibusį pavojų. Sapnuoti automobilio ratą reiškia nemalonumus.

Rišti

Sapnuoti, kad ką nors rišate, reiškia, kad veltui stengiatės suvienyti ir sutaikyti tuos besivaidijančius žmones. Laikas jau prarastas.

Registracijosknyga

Sapnuoti, kad rašote registracijos knygoje, reiškia, kad didelę dalį savo gyvenimo praleisite tarnyboje.

Ropė

Sapnuoti, kad valgote ropę ar kitą panašią daržovę reiškia, kad kai kurios sapnuojančiojo paslaptys bus atskleistos ir kad iškils šeimyninio pobūdžio problemų. Nereikia skubėti pasitikėti kvailo ir buko asmens žodžiais.

Randuotas

Sapnuoti randuotąjį reiškia ginčus su mylimuoju ar mylimąja. Rimtas reikalas.

Revoliucija

Jei sapnuojate, kad atsidūrėte centre kokios nors revoliucijos, reiškia, kad artimiausiu metu turėsite šiokių tokių rūpesčių ir nemalonumų.

Rūmai

Sapnuoti rūmus reiškia trumpalaikius malonumus. Sapnuoti ištaigingus rūmus reiškia nerimą, pavydą ir nuoskaudą. Sapnuoti, kad gyvenate rūmuose, yra nuoskaudos ir liūdesio ženklas. Sapnuoti, kad padegėte rūmus, reiškia trumpalaikę šlovę. Sapnuoti, kad griaunate rūmus, reiškia uzurpuotą valdžią ir šlovę. Sapnuoti karaliaus rūmus reiškia, kad išgyvensite rimtą finansinės griūties pavojų. Sapnuoti kunigaikščio rūmus reiškia, kad jums bręsta reikšmingi įvykiai, nesiimkite jų nepasirengęs. Sapnuoti miesto merijos rūmus reiškia vedybas arba kūdikio gimimą jūsų šeimoje.

Ratelis

Sapnuoti, kad esate ratelyje arba sudarote ratelį, reiškia, kad jūsų gyvenime didelių permainų nebus.

Ritė

Sapnuoti ritę reiškia, kad kažkas stengiasi sugriauti jūsų planus. Veikdamas apdairiai, sugebėsite įveikti.