Rasa

Sapnuoti rasą reiškia netikėtą ir nelauktą džiaugsmą.

Registracijosknyga

Sapnuoti, kad rašote registracijos knygoje, reiškia, kad didelę dalį savo gyvenimo praleisite tarnyboje.

Riešas

Sapnuoti, kad matote savo riešą, reiškia, kad esate žmogus su charakteriu ir kad ta jūsų savybė gyvenime privers nueiti ilgą kelią.

Ropė

Sapnuoti, kad valgote ropę ar kitą panašią daržovę reiškia, kad kai kurios sapnuojančiojo paslaptys bus atskleistos ir kad iškils šeimyninio pobūdžio problemų. Nereikia skubėti pasitikėti kvailo ir buko asmens žodžiais.

Ragai

Sapnuoti, kad turite buliaus, elnio arba buivolo ragus, reiškia pyktį, išdidumą ir narsą. Girdėti medžioklės rago garsą arba pačiam pūsti ragą reiškia liūdesį ir nerimą. Apskritai sapnuoti ragus reiškia: turėsite neištikimą žmoną arba vyrą. Bet dėl to jūsų reikalai kils kaip ant mielių.

Rašalas

Sapnuoti rašalą reiškia, kad laiškas, kurio tiek laiko laukėte, jau atkeliauja. Sapnuoti rašalo dėmę reiškia ginčus su artimu draugu ir abejojimą juo.

Reidas

Sapnuoti reidą (laivų stovėjimo vietą uoste) reiškia, kad dar esate atviroje jūroje (toli iki tikslo).

Riešutmedžiai

Sapnuoti vaisiais apkibusį riešutmedį reiškia sunkumus ir rūpesčius. Tą patį reikia pasakyti ir apie lazdyną. Valgyti riešutus reiškia sunkumus, kliūtis ir trukdymus, kuriuos gali būti sunku įveikti. Sapnuoti, kad lazda daužote riešutus, reiškia sėkmę gamyboje. Sapnuoti, kad sodinate riešutų medžius, reiškia sėkmę prekyboje. Apskritai po pasiturimo ir patogaus gyvenimo turėsite didelių sunkumų.

Ropliai

Sapnuoti roplius arba gyvates reiškia, kad užsislėpę gudrūs ir klastingi priešai stengiasi apšmeižti sapnuojantįjį ir jam pakenkti. Sapnuoti, kad roplį ar gyvatę užmušėte, reiškia, kad tai sustiprina pranašystes blogąją reikšmę ir rodo, kad tie priešai laimės.