Sėtuvė

Sapnuoti pilną sėtuvę:

merginai – perspėjimas nesižvalgyti į vedusius vyrus, neskirti šeimos;

moteriai šis sapnas gali reikšti dar vieną kūdikį;

vyrui šis sapnas gali reikšti įžeidžius žmonos ar uošvės priekaištus, kurių teks paisyti ne vien dėl karo šeimoje pabaigos.

Tuščia sėtuvė – nevykęs bandymas, sunkus kelias, tuščias stalas, šalta lova.

Vaikas sėtuvėje – pelnas bus ne toks, kokio tikėjotės, tačiau elgetauti neteks. Šis sapnas sunkiems ligoniams gali reikšti ir pasveikimą, sugrįžusias jėgas bei viltis.

Sėtuvė be dugno – paraginimas nedelsti, ypač jei vėluojate ne tik dirbti, ne tik dieną. Jei šį sapną sapnuojate prieš tolimą kelionę, pasiruoškite nemalonioms staigmenoms, ypač saugokitės įkyrių prekeivių, mainikautojų, lupikautojų.

Pirkti sėtuvę – sėkminga pradžia taps sektinu pavyzdžiu kitiems. Šis sapnas gali reikšti ir susitaikymą po lemtingo apsisprendimo kitų naudai.

Po sėtuve pavožta višta – klasta pagaliau išmokys skirti savus nuo svetimų, draugus nuo priešų. Šis sapnas gali reikšti ir vyro neištikimybę, kurios nepavyks nuslėpti nuo žmonos, nuo vaikų.

Sesuo

Sapnuoti seserį vyrams – reiškia ilgai lauktą sutarimą su žmona, ypač vaikų auklėjimo klausimais. Jei sesers neturite, šis sapnas reiškia sėkmę, kurią nulems nesavanaudiška pagalba, ypač moterų.

Bartis su seserimi – liga privers mažiau pasitikėti vien savo jėgomis.

Bendrauti su seserimis – nesugebėjimas pasirinkti. Šis sapnas gali reikšti ir dalybas, kurios pagaliau patenkins ir jus.

Serpentinas

Sapnuoti, kad dalyvaujate smagiame renginyje, kur daug spalvotų serpantinų, venkite lengvabūdiškų pažadų, nes jie gali pakeisti jūsų planus. Šis sapnas gali reikšti ir pranašesnį varžovą.

Jei sapnuojate, kad tiesiai į jus meta serpantiną – ateinantį mėnesį sulauksite palankios progos užmegzti įdomią pažintį.

Jei serpantinas supančiojo, trukdo judėti, tai perspėjimas, kad tampate lengvai pažeidžiamas, prarandate iniciatyvą. Šis sapnas gali reikšti ir liguistą pavydą, kuris įžeis ir įskaudins.

Juodas serpantinas – apakins kito šlovės spinduliai. Šis sapnas gali reikšti ir posūkį iš savo kelio į jums visai svetimą, net pavojingą.

Serenada

Sapnuoti, kad po jūsų langais dainuoja serenadą – laukia atsakinga proga pagerinti savo santykius su darbo vadovais. Šis sapnas vyresnio amžiaus žmonėms gali reikšti ir pajuoką, įžeidų pakvietimą į renginį ar išvyką, kuri labiau tinka tik jauniems.

Patiems dainuoti serenadą – perspėjimas: neskubėkite, kol nepatikslinote maršruto. Šis sapnas gali reikšti ir tai, jog jus įžeis priekaištai dėl nevaldomo noro išsiskirti iš kitų.

Nematyti dainuojančių serenadą, tik klausytis, kaip ji atliekama – tuščios viltys. Šis sapnas gali reikšti ir paraginimą neišsižadėti praeities.

Serbentai

Sapnuoti serbentus žiemą – nukentės tie, kas bus patikliausi, sparčiausi, veržliausi. Šis sapnas gali reikšti ir tariamą pavojų ar ligą.

Išberti kantriai rinkti serbentai – nusivylimas ilgai trukdys pasitikėti ir savimi, ir kitais. Šis sapnas gali būti ir perspėjimas apie nenuoširdžią pagalbą, abejotiną patarimą.

Labai rūgštūs serbentai – priminimas, kad pradėjo sekti pagarbos vyresniems atsargos.

Baltieji serbentai – įžeis paraginimas daugiau dėmesio skirti savo išvaizdai, nevengti originalumo.

Pardavinėti serbentus – pavyks kitam įpiršti savo užduotį, perkelti naštą ant kito pečių. Šis sapnas gali reikšti ir ryžtingą įkyrios, žeminančios ydos atsikratymą.

Pirkti serbentus – ateinantį mėnesį būsite apkaltinti, jog jūsų patarimai, pagalba – nuostolinga. Šis sapnas gali reikšti ir klastingus mainus, kurie paskatins atidžiau vertinti ir tuos, kurie jau daug metų šalia jūsų.

Jei sapnuojate, jog jus pakviečia ir vaišina tik serbentais – netrukus įsitikinsite, kad pakvietimas pakvietimui nelygu. Neseniai vedusiems šis sapnas gali reikšti ir nusivylimą naujais giminaičiais, ypač nuvykus pasisvečiuoti pas juos.

Senis

Sapnuoti senį – gyvensite ilgai ir be vargo, jei nepradėsite skubotai kaitalioti gyvenimo būdo, liksite ištikimi sau.

Kalbėtis su seniu – patvirtinimas, jog laiku kreipėtės vertingo patarimo.

Daug senių – prašymas nebus patenkintas ar bent atidėtas kitiems metams.

Bartis su seniu – nepavykusi apgaulė labai pakenks. Šis sapnas gali reikšti ir netikėtą posūkį, kuris privers pakeisti nuomonę apie savo sugebėjimus.

Bučiuotis su seniu:

merginai – pasipirš našlys;

moteriai – perspėjimas nekeisti partnerio;

vyrui – klaidūs keliai gali išvesti iš namų.

Seneliai

Sapnuoti senukus – rūpesčiai ir vargas, kurie sutrikdys dvasinę pusiausvyrą.

Sapnuoti gražius, sveikus žilagalvius senukus – laimėjimas, pergalė.

Sapne matyti sergantį senuką – sunki liga arba mirtis.

Sapne kalbėti su senuku – netikėtas palikimas.

Sapnuoti savo senelius – laimė ir sėkmė.

Sapnuoti mirusius senelius – išgirsite netikėtą naujieną.

Jeigu sapnuojate, jog kalbatės su savo senele ir seneliu – sunkumai, kuriuos reikės nugalėti. Jums padės geras patarimas. Sapne pačiam būti senu – pagarba.

Senbernis

Sapnuoti, jog susipažįstate su senberniu – atsinaujinimas be didesnių pastangų bei išlaidų. Šis sapnas gali reikšti ir palankią progą palyginti savo ir kitų, nebūtinai senbernių, gyvenimą.

Ištekėti už senbernio:

merginai – paraginimas gyventi be skolų ir atidėliojamų pažadų;

našlei – palanki proga praturtinti patirtį nebūtinai vedybų sąskaita. Šis sapnas gali reikšti ir lemtingą sugrįžimą.

Senbernio vaišės – ateinančią savaitę įsitikinsite, jog nenoras iš pradžių gali klaidinti, skatinti likti vietoje.

Jei vyras sapnuoja, kad kažkam padarė senbernio įspūdį – sugebės gauti dvigubą naudą ten, kur kiti neįžvelgė nė aguonos grūdelio.

Senamiestis

Sapnuoti senamiestį, nors gyvenate ne mieste – nepavyks pasinaudoti vertinga patirtimi, sektinu pavyzdžiu.

Gaisras senamiestyje – paraginimas atsitraukti ar net pasitraukti iš ten, kur esate nepageidaujamas.

Apsigyventi senamiestyje – paraginimas sugrįžti prie nebaigtų darbų, nes jie tikrai neverti užmaršties, nuvertinimo. Šis sapnas gali reikšti ir sėkmingai įveiktą etapą, beje, ne tik darbe, visuomeninėje veikloje.

Šokiai, šventė senamiestyje – paraginimas susitaikyti nelaukiant progos, neatidėliojant.