Taburetė

Sapnuoti taburetę reiškia šlovę ir orumą, kurie bus tik pagarbos dalykas, kuris vis dėlto galės rimtai pagerinti jūsų padėtį.

Teptukas

Sapnuoti teptuką reiškia, kad jūs kviečiamas be baimės eiti pirmyn, nes laimė myli tik drąsius. Abejojantys lieka už borto.

Traukinys

Sapnuoti, kad esate traukinyje, apskritai reiškia apsukrumą verslo reikaluose ir gerą padėtį ginčuose ir teismo procesuose. Sapnuoti, kad sustojote stotyje, reiškia, kad jūsų mylimasis ar mylimoji jus paliko visam laikui. Sapnuoti, kad važiuojate, reiškia, kad jūs gyvenate iliuzijomis.

Tvarkytis

Sapnuoti, kad tvarkotės, reiškia lengvapėdiškumą. Grožis yra reliatyvus dalykas, — geriau saugokite savigarbą.

Tarakonai

Sapnuoti tarakonus reiškia, kad aplink jus yra parazitų, kurie negaili pastangų, kad tik jus sužlugdytų.

Tiksėjimas

Per sapną girdėti laikrodžio tiksėjimą reiškia: kadangi jūs esate inertiškas, tai jei nenorite žlugti, reikia, kad kas nors pažadintų jūsų aktyvumą.

Triušis

Sapnuoti triušį yra silpnumo ženklas. Jei triušis baltas, reiškia sėkmę ir draugystę. Jei triušis juodas, reiškia melą, blogus reikalus ir finansinę krizę. Sapnuoti pilką triušį reiškia vedybas. Valgyti triušieną reiškia: ligoniams pasveikimą, bet trumpam laikui. Užmušti triušį reiškia skaudų praradimą ir išdavystės grėsmę.

Tortas

Sapnuoti, kad valgote gabalą torto, reiškia, kad netrukus nurysite gardų kąsnį.

Tunika

Jei sapnuojate, kad vilkite tuniką, reiškia, kad jums labai seksis meilėje, bet bus gana riesta verslo reikaluose.