Taika

Jei sapnuojate, kad ką nors sutaikote, reiškia, kad šeimoje bus džiaugsmas, nes tie, kurie kels nesantaiką, susitaikys.

Taurė

Sapnuoti taurę reiškia, kad tapsite vieno tyros sąžinės asmens draugu.

Termos (maudyklės)

Sapnuoti termas reiškia, kad sulaukęs vyresnio amžiaus, kentėsite nuo kepenų ligos ir urikemijos. Turėkite galvoje, kad išvengti ligos yra lengviau, negu išsigydyti nuo jos.

Topazas

Jei sapnuojate topazą, reiškia, kad jūsų sutuoktinis ar sutuoktinė bus smalsus (smalsi) ir protingas (protinga), iki pedantiškumo mėgstantis (mėgstanti) teisingumą. Dėl tokio savo kietumo susilauks daug priešų.

Trejetas

Sapnuoti trejetą, tai yra tris skaičius, reiškia, skubėkite žaisti loterijoje ir . . . sėkmės.

Tulžis

Sapnuoti tulžį yra blogas ženklas ir reiškia nesantaiką šeimoje, prasilošimą.

Tvinti

Sapnuoti tvinstančią upę, kuri užlieja aplinkinius laukus, reiškia, kad meilė vienam asmeniui jus nuneš labai toli.

Taikus

Sapnuoti, kad turite reikalų su labai ramiu ir sugyvenamu asmeniu, reiškia: jūsų nervai pakrikę. Jei galite, pasiimkite trumpas atostogas, kad atgautumėte jėgas.

Taurė (bokalas)

Sapnuoti taurę yra melancholijos ženklas. Nebūkite toks vienišius: išsiblaškykite, pasiieškokite triukšmingų kompanijų, pabūkite nerūpestingas.

Testamentas

Sapnuoti, kad rašote testamentą, reiškia ilgą gyvenimą: jūs trykšite sveikata ir vis tiek visus savo pinigus išleisite gydymuisi. Gausimas palikimas jūsų šeimoje sukels nesutarimus. Testamentu užrašyti palikimą kam nors svetimai yra mirties pranašystė. Užrašyti palikimą savo šeimos nariams reiškia laimingą senatvę. Sapnuoti, kad esate paskelbtas paveldėtoju to, kuris parašė testamentą, reiškia, kad jūsų sapnai neišsipildys.