Tarantela

Sapnuoti, kad šokate tarantelą reiškia džiaugsmą, gerą nuotaiką ir meilės nuotykius.

Telefonas

Sapnuoti, kad skambinate telefonu arba girdite telefono skambutį, reiškia, kad netrukus gausite laišką arba žinią, kurie jus labai nudžiugins.

Tiltas

Sapnuoti tiltą apskritai reiškia pavojų arba kliūtį. Sėkmingai juo pereiti arba pervažiuoti reiškia, kad pavojus yra įveiktas ir tikslas pasiektas. Jei tiltas yra sulūžęs, reiškia, kad padėtis yra labai sunki ir sudėtinga. Sapnuoti, kad krintate nuo tilto, reiškia nesėkmę ir žlugimą. Apskritai, jei sapnuojate tiltą, nesivadovaukite jausmo protrūkiais, bet pašalinkite klaidas ir ramiai susikaupkite.

Tranšėja

Sapnuoti, kad esate tranšėjoje (apkase), reiškia, kad šeimoje kils aštrūs nesutarimai, kurie užsitęs ilgai.

Trypti

Sapnuoti, kad trypiate kojomis, reiškia, kad esate per daug karštas ir nekantrus. Jei norite pasiekti savo tikslą, turite būti santūresnis ir šaltakraujiškesnis. Mindžioti žoles, gėles, lapus yra blogas ženklas.

Turgus

Jei sapnuojate turgų, reiškia, kad jūsų galvoje yra didelė maišatis. Gerai pamąstykite.

Tabakas

Apskritai sapnuoti tabaką reiškia pinigų ir turtų švaistymą ir trumpalaikį džiaugsmą. Uostyti tabaką reiškia: jūsų vyras bus nenuorama, cholerikas, bet darbštus ir doras. Būdamas nekalbus, gana gerai sugebės slėpti savo jausmus. Sapnuoti, kad rūkote tabaką reiškia, kad jūsų nežabotas ir netvarkingas gyvenimas jus prives prie sunkios ligos.

Tarantulas

Sapnuoti, kad jums įkando tarantulas, yra blogas ženklas: jus iki skausmo įžeis asmuo, kuriam esate padėjęs išsikapstyti iš labai keblios padėties.

Televizija

Sapnuoti, kad žiūrite televizijos laidą, reiškia gerovę ir tai, kad išsipildys jūsų norai. Jūs matote gana toli, ir ta jūsų savybė jums atvers daug kelių.

Tinklas

Sapnuoti tinklą yra blogas ženklas. Tačiau sapnuoti pilnus tinklus reiškia pasiturimą gyvenimą. Sapnuoti tuščius ir suplyšusius tinklus reiškia skurdą ir nuostolius. Jei sapnuojate, kad pakliuvote Į tinklą, reiškia, kad esate pakliuvęs į klastingos ir piktos moters pinkles.