Zylė

Sapnuoti zylę – reiškia, kad esi suvaržytas. Zylę sapnuoti nutupusią ant savęs – netikėta neįpareigojanti dovana. Čiulbanti zylė, ypač žiemą – džiugi žinia iš mylimo žmogaus ar artimo draugo. Gaudyti zylę – pradės įkyrėti kasdienybė, būtinos permainos. Zylės iškamša – nemalonumai, ypač namuose, kur yra svečių. Jei sapnuoji, kad zylė beldžia snapu į langą – visuomeninė veikla, ar tokia veikla, už kurią tau nieks nemokės.

Zuikis

Jeigu sapne pamatei zuikį, kuris bėga nuo tavęs – toks sapnas simbolizuoja praradimus. Jeigu sapne pamatytas zuikis pasirodys tau simpatiškas – draugystė. Sėdintis zuikis pranašauja laimę ir turtus. Zuikį sapnuoti, jį gaudyti – turtai. Zuikį pagauti – laimingas šeimyninis gyvenimas. Nušauti – atsargiai kelyje. Užmušti – dėl neatsargumo turėsi nuostolių. Jeigu sapne matai padvėsusį zuikį – tai yra mirties arba artimo draugo ligos ženklas. Zuikį kepti – saugokis apkalbų, nes gali to išvengti. Zuikieną sapne valgyti – apkalbos apie tave, piktumai su draugais. Jeigu susapnavai, kad zuikius vejasi šunys – reiškia nesutarimus, konfliktus šeimoje, kuriuos išspręsti gali tik pats.

Zoologijos sodas

Jeigu sapne vaikščioji po zoologijos sodą – sėkmė. Kartais atrodys, kad priešai nugalėjo, bet tu vėl būsi arti sėkmės.

Zomšas (audinys)

Dėvėti pačiam zomšinius drabužius – puikybė. Jeigu renkiesi zomšą ir nežinai, kokią pasirinkti, tai toks sapnas reiškia, kad artimiausiu metu teks suvokti, kad darai klaidingus veiksmus. Jeigu suplėšai kažkokį gaminį iš zomšo, kurį esi apsivilkęs, tai toks sapnas reiškia, kad atsidursi sunkioje situacijoje dėl savo aplaidumo. Sutepti zomšinius rūbus – finansinė sėkmė, netikėti turtai. Valyti zomšinį rūbą moteriai reiškia liūdesį ir vienatvę, vyrui – pažintį su reikiamu žmogumi. Gali sulaukti naudingo pasiūlymo ir praplėsti savo perspektyvas. Pirkti zomšinį daiktą reiškia, kad sulauksi svarbių žinių paštu ar jas tau praneš nepažįstamas žmogus. Jeigu dedi lopą ant zomšinio daikto, tai toks sapnas reiškia, kad padarysi kažką, kas pakeis aplinkinių nuomonę apie tave, didelė tikimybė, kad nuomonė apie tave pagerės.

Zakristija

Jei sapnuojate, kad esate zakristijoje, reiškia ginčus su sena jūsų pažįstama ir pavojų, kad galite vienas kito nesuprasti.

Zakristijonas

Sapnuoti zakristijoną yra įspėjimas, kad reikia visomis jėgomis vengti pavojingų situacijų. Nebandykite likimo kantrybės.

Zebras

Sapnuoti zebrą reiškia, kad bent šiuo metu turite saugotis moterų su dryžuotais drabužiais.