Žaizda

Sapnuoti, kad susižeidėte, reiškia, kad būsite žiauriai įžeistas ir pažemintas. Jei sapnuojate, kad gydote žaizdų, reiškia, kad už jūsų paslaugas bus atlyginta.

Žibintuvas

Sapnuoti žibintuvą: jei esate vyras, reiškia, kad švelni ir dora moteris taps jūsų kelrode žvaigžde ir jūsų gyvenimo tikslu

Žmogėdra

Tas, kas sapnuoja žmogėdrą, turi būti labai dėmesingas, nes kažkas nori suėsti jo turtus. Niekuo nepasitikėkite.

Žvirbliukas

Sapnuoti žvirbliuką reiškia, kad gausite į žmonas rėksmingą ir akiplėšą moterį, arba į vyrus linksmą, bet pedantišką žmogų.

Žibuoklė

Sapnuoti žibuoklę yra švelnios ir nuoširdžios meilės simbolis.

Žmogžudystė

Sapnuoti, kad buvo įvykdyta žmogžudystė, yra blogas ženklas, nes reiškia gresiantį pavojų ir dideles kančias. Jei sapnuojate žmogžudystę, reiškia, kad palaikote bjaurius santykius su asmenimis, kurie jus galutinai sužlugdys.

Žalieji žirneliai

Sapnuoti, kad valgote žaliuosius žirnelius, reiškia santūrią laimę. Sapnuoti, kad nemėgstate žaliųjų žirnelių, reiškia, kad išgyvensite didelių nepriteklių laikotarpį.

Židinys

Sapnuoti židinį apskritai yra geras ženklas. Tačiau rodo džiaugsmą ir laimę tada, kai yra jis kūrenamas, o jei židinys yra užgesęs, reiškia liūdesį ir nusiminimą dėl to, kad yra apleidžiamas šeimos narių.

Žmona

Sapnuoti savo žmoną reiškia, kad šeimoje kyla rimtų sunkumų. Sapnuoti, kad tuokiatės su savo paties žmona yra geras ženklas.