Žalioji varlė

Sapnuoti žaliąją varlę yra geras ženklas ir reiškia, kad nuo šiol jūsų gyvenimas bus palyginti ramus ir be sukrėtimų.

Žnyplės

Sapnuoti žnyples reiškia, kad bus labai gerai, jei iš tokios painios padėties išsisuksite sveikas.

Žibintas (gatvės)

Sapnuoti gatvės žibintą reiškia, kad netrukus turėsite progą papriekaištauti sau dėl jaunystėje padarytų kvailysčių.

Žvengimas

Jei per sapną girdite žvengimą, reiškia, kad jūsų draugo pastabumas ir sumanumas padės jums išvengti didelio pavojaus.

Žiovauti

Žiovulį galima aiškinti kaip paguodą išgyvenant savo paties skausmus. Žiovauti arba matyti žiovaujant reiškia, kad būsite pakviestas į pokylį, kuris jums įgris iki gyvo kaulo.

Žalvaris

Sapnuoti žalvarinius daiktus arba ką nors iš žalvario meistrauti reiškia, kad turtingu niekada netapsite.

Žolė

Sapnuoti, kad šienaujate žolę, reiškia, kad jums pranašaujamas ilgas ir aktyvus gyvenimas. Jei sapnuojate žalią žolę, pranašaujamas ilgas gyvenimas, o jei sapnuojate išdžiūvusią, sausą žolę, pranašaujama ligos ir mirtis. Sapnuoti, kad valgote žolę, reiškia skurdą. Žolės, kurias galima valgyti žalias, tokios kaip įvairios salotos, salierai, bazilikai ir panašiai, reiškia rūpesčius, sunkumus versle ir neapykantą. Jei sapnuojate, kad valgote labai stiprų kvapą turinčius žalumynus ir jų šaknis, reiškia, kad netrukus bus atskleistos jūsų paslaptys, po to seks apkalbos ir rietenos. Česnakas ir svogūnas reiškia, kad išsipildys jūsų viltys, o moliūgai ir burokai reiškia tik tuščias viltis. Kopūstas niekam nepranašauja sėkmės. Agurkai pranašauja gera sergantiems. Vaistažolės reiškia labai gerą sveikatą ir puikų reikalų klostymąsi. Rinkti panašias žoles reiškia didelę pagarbą ir šlovę.

Žvėris

Jei sapnuojate grėsmingai nusiteikusį žvėrį, reiškia: jei nepakeisite savo gyvenimo būdo, skolos jus sužlugdys. Paskubėkite.

Žabangai

Sapnuoti žabangus reiškia įspėjimą saugotis galimų išdavysčių ir teisminių bylų.