Žalvaris

Sapnuoti žalvarinius daiktus arba ką nors iš žalvario meistrauti reiškia, kad turtingu niekada netapsite.

Žiedlapis

Sapnuoti žiedlapį reiškia, kad jūsų laukia kartus nusivylimas meile.

Žolė

Sapnuoti, kad šienaujate žolę, reiškia, kad jums pranašaujamas ilgas ir aktyvus gyvenimas. Jei sapnuojate žalią žolę, pranašaujamas ilgas gyvenimas, o jei sapnuojate išdžiūvusią, sausą žolę, pranašaujama ligos ir mirtis. Sapnuoti, kad valgote žolę, reiškia skurdą. Žolės, kurias galima valgyti žalias, tokios kaip įvairios salotos, salierai, bazilikai ir panašiai, reiškia rūpesčius, sunkumus versle ir neapykantą. Jei sapnuojate, kad valgote labai stiprų kvapą turinčius žalumynus ir jų šaknis, reiškia, kad netrukus bus atskleistos jūsų paslaptys, po to seks apkalbos ir rietenos. Česnakas ir svogūnas reiškia, kad išsipildys jūsų viltys, o moliūgai ir burokai reiškia tik tuščias viltis. Kopūstas niekam nepranašauja sėkmės. Agurkai pranašauja gera sergantiems. Vaistažolės reiškia labai gerą sveikatą ir puikų reikalų klostymąsi. Rinkti panašias žoles reiškia didelę pagarbą ir šlovę.

Žandaras

Sapnuoti žandarą reiškia, kad vienas asmuo siekia sutrukdyti jūsų sumanymams, bet galų gale jį sutramdysite arba pašalinsite iš kelio.

Žindyti

Apskritai sapnuoti žindymą reiškia sėkmę ir laimę. Viengungiams ir merginoms reiškia būsimas vedybas, o tiems, kas neturi vaikų, reiškia, kad susilauks kūdikių. Jei sapnuojate, kad ką nors žindote, reiškia padarysite gerą darbą, kuris duos gerus rezultatus ir jums. Matyti žindant reiškia, kad jūsų šeimos laukia ramybės ir džiaugsmo metas.

Žonglierius

Sapnuoti žonglierių reiškia: būkite atsargus. Kažkas planuoja jus apgauti.

Žarnokai

Sapnuoti, kad valgote žarnokus, reiškia: būkite dėmesingi. Dėl to, kad jūs gyvenime daug sėdite, tapsite labai nutukęs.

Žudikas

Sapnuoti, kad matote sprunkančius žudikus, reiškia laimę ir klestėjimą. Sapnuoti, kad esate žudikas, reiškia, kad atsitiktinėms aplinkybėms esant, uždirbsite gerus pinigus, bet nesąžiningu būdu.

Žąsis

Sapnuoti žąsį reiškia veidmainystę ir nenuoširdų pataikavimą. Sapnuoti žąsies gagenimą reiškia, kad būsite saugus ir gerai klostysis jūsų reikalai, nes jus globos įtakingas asmuo.