Žeminti

Sapnuoti, kad ką nors žeminate, reiškia, kad jūs einate bjauriu keliu. Kol yra laiko, ieškokite išeities. Sapnuoti, kad esate žeminamas, reiškia, kad jūsų laukia visai neblogas likimas.

Žvakė

Sapnuoti degančią žvakę reiškia būsimą gimimą. Sapnuoti užgesusią žvakę reiškia bejėgiškumą. Jei žvakė bjauriai rūksta, reiškia nemalonų įvykį. Sapnuoti daug degančių žvakių reiškia ilgai besitęsiančias ligas, kurios baigsis mirtimi. Sapnuoti, kad nešate vieną degančią žvakę, reiškia gedulą. Sapnuoti, kad užgesinote žvakę, reiškia, kad netrukus užmegsite naują pažintį. Sapnuoti žvakės nuovarvas reiškia: jūsų ydos nuves jus į skurdą.

Žmogžudystė

Sapnuoti, kad buvo įvykdyta žmogžudystė, yra blogas ženklas, nes reiškia gresiantį pavojų ir dideles kančias. Jei sapnuojate žmogžudystę, reiškia, kad palaikote bjaurius santykius su asmenimis, kurie jus galutinai sužlugdys.

Žemuogė

Sapnuoti žemuogę reiškia, kad nuoširdi valstietės ar valstiečio meilė jus sugrąžins į doros kelią. Sapnuoti, kad renkate žemuoges, yra jėgos ir ramybės ženklas. Valgyti žemuoges yra geras ženklas ir pranašauja sėkmę jūsų sumanymams.

Žvalgyti

Sapnuoti, kad žvalgote kokią nors vietovę, reiškia, kad esate kelyje, padėsiančiame atskleisti svarbią paslaptį, kuri jus labai nudžiugins. Bet pirmiausia jums reikės įveikti didelius sunkumus.

Žindomas ėriukas

Jei sapnuojate, kad žindote arba matote žindant ėriuką, reiškia santarvę, ramybę ir džiaugsmą.

Žalieji žirneliai

Sapnuoti, kad valgote žaliuosius žirnelius, reiškia santūrią laimę. Sapnuoti, kad nemėgstate žaliųjų žirnelių, reiškia, kad išgyvensite didelių nepriteklių laikotarpį.

Žmona

Sapnuoti savo žmoną reiškia, kad šeimoje kyla rimtų sunkumų. Sapnuoti, kad tuokiatės su savo paties žmona yra geras ženklas.