Kaip pasirenkami vestuviniai žiedai?

Kaip pasirenkami vestuviniai žiedai?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Tinkamas vestuvinio žiedo pasirinkimas nėra toks lengvas dalykas kaip kad gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Galvojate, kad įsigyti žiedelį nesugaišite daug laiko, mat jų galima įsigyti daugelyje juvelyrikos parduotuvių?  Tačiau šis mažas atributas puoš jūsų bei sutuoktinio rankas visą likusį gyvenimą, todėl nesirinkite atmestinai.Vestuviniai ziedai pasirenkami pagal kelis daugeliui porų rūpimus aspektus.

  1. Kainų skirtumą;
  2. Brangiojo metalo rūšį;
  3. Žiedo dydį;
  4. Kitas dekoracijas bei smulkmenas.

Dažniausiai tradicijas puoselėjantys asmenys renkasi tradicinius žiedus. Pavyzdžiui, vestuviniai žiedai neturėtų traukti dėmesį, būti itin masyvūs, pompastiški. Tinkamiausias metalas – auksas. Paprasčiausi apvalūs gelsvi žiedai, savo simbolizavimą išsaugantys viduje, o ne išorėje. Tačiau tai tradiciniai patarimai nenorintiems išsiskirti, o tiems kurie trokšta modernumo patariama būti drąsesniems.

Graviravimas ant žiedo toli gražu ne naujiena, tačiau labai ilgą laiko tarpą jis buvo nepopuliarus. Šiuo metu žmonės graviruojasi ne tik sutuoktinių vardus,  bet ir meilias frazes išreiškiančias didelę meilę vienas kitam. Madinga užrašus graviruoti tapo užsienio kalbomis,  bet ko gero ši mada ilgai nesilaikys.ziedai

Galiausiai, ne tik graviūros, tačiau ir medžiaga iš kurios gaminamas žiedas bei dokaracijos ant jo labai įvairios. Dabartiniai vestuviniai žiedai daug įdomesni. Žmonės nekreipia dėmesio į kitų kalbas, renkasi tokius žiedus, kokius konkrečiai jie labiausiai nori. Pavyzdžiui, vestuviniai žiedai iš medžio – itin orginalus pasirinkimas atkreipiantis dėmesį.  Popoliarėja ir  žalvaris. Viena to priežaščių – atsigręžimas į senovės lietuvių tradicijas. Tai lemia, kad vengdami bažnyčios jie ignoruoja ir populiauriausius religinius sprendimus.

Vestuviniai žiedai, turi būti renkami su mintimi, kad tai meilės, ištikimybės simbolis. Žiedas turi būti ne tik dailus, bet ir patogus dėvėti kasdien. Rekomenduojame pasinaudoti graviūros teikiamais pasiūlymais, taip išreiškiant individualius palinkėjimus antrąjai pusei. Pasirinkimas labai platus, todėl beveik nėra abejonių, kad tikrai kažką išsirinkiste.

Linkime laimės ir santarvės bendrame gyvenimo kelyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *