Kaip pasirinkti vestuvių fotografą?

Kaip pasirinkti vestuvių fotografą?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ne vienam iš mūsų bent kartą gyvenime ateina tas momentas, kai reikia pradėti planuoti vestuves. Kiekvienas, kas jau yra tą daręs, tikrai patvirtins, kad darbo daug. Reikia ir svečius sukviesti, kad nebūtų jų nei per daug nei per mažai. O kad dar ir nepamirštume ko nors. Svečių pasirinkimas – tik pirmas žingsnis, dar vestuvėms reikės ir vietos, kur norėsite tuoktis, taip pat ir susirasti vietą, kur viską atšvęsite jau po ceremonijos. Be abejo, nepamirškime pasirūpinti ir valgiais, ir renginio programa ir renginio vedėju ir vestuvių fotografu.

Būtent apie vestuvių fotografus ir norime pakalbėti. Kaip gi išsirinkti tikrai gerą fotografą? Svarbu žinoti tai, jog fotografui negalima per daug taupyti. Juk tuokiatės tik kartą gyvenime (dažniausiai)  ir nenorėsite, kad svarbiausi vestuvių įspūdžiai liktų neįamžinti ar sugadinti. Tik pagalvokite: mėnesį ar net ilgiau laukiate savo vestuvių nuotraukų ir jas gavę, suprantate, kad tik išmetėt pinigus veltui ir jūsų tetulė telefonu būtų daug geresnių kadrų pridarius.

1-1203879082HMCp

Taigi, vestuvių fotografo pasirinkimas ne tokia ir lengva užduotis. Ypač jei gyvenate didžiuosiuose miestuose – juk vestuvių fotografų Vilniuje ar Kaune visa galybė. Galiausiai reikės atsirinkti tik vieną. Pagal ką rinktis? Visų pirma peržvelkite fotografo ankstesnius darbus. Ar jus tenkina fotografo fotografavimo stilius, nuotraukų kokybė ir ar kadrai yra įdomūs. Atsakykite sau į klausimą, ar patys norėtume turėti tokias savo vestuvių nuotraukas? Jei taip, tuomet pereikime prie to, ką siūlo fotografas ir už kokią kainą. Dažnai galima pasirinkti, kiek retušuotų nuotraukų jūs gausite, taip pat ar jos bus sudėtos į fotoalbumą ar tiesiog gausite elektroninę laikmeną. Pasirinkimų šiais laikais yra begalė, tad nuspręskite, koks nuotraukų apipavidalinimas jums tinkamiausias. Galiausiai, nuspręskite, ar kaina, už tai, ką norite gauti, jus tenkina. Jei taip, tuomet pirmyn! Skambinkite fotografui ir tarkitės dėl susitikimo. Visa kita – derybų ir bendravimo laikas.

Nepamirškite, kad bendravimas yra svarbu. Jei jums nemalonu bendrauti su samdomu fotografu ir manote, kad jis nesupranta jūsų poreikių, ieškokite toliau. Vestuvių fotografas Vilniuje ar kitam didžiajam mieste turės didelę konkurenciją. Nuo to geriau jums – tikrai rasite iš ko pasirinkti. Tik nepamirškite svarbiausių dalykų: atraskite fotografą, kurio fotografavimo stilius jus tenkina, kainos yra įkandamo, o bendravimas malonus. Gerų įspūdžių!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *