Kompiuterių kolonėlės – ar jums jų reikia?

Kompiuterių kolonėlės – ar jums jų reikia?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

KolonėlėNors muzika yra bene populiariausias fonas, kurį mėgsta užsileisti dirbantys ar laisvalaikį prie kompiuterio leidžiantys žmonės, toli gražu, ne visi jos klauso.

Iš tiesų, muzika ir ramina, ir atpalaiduoja, bet taip pat gali suteikti ir energijos, sukelti kitų emocijų. Todėl dažnai patariama klausytis muzikos laisvalaikiu, ne tada kada dirbate. Be to, muzika blaško dėmesį ir organizmas reikalauja daug daugiau protinės energijos, kuomet blaškomasi tarp darbo ir klausomos muzikos, todėl verta muzikai skirti atskirą dėmesį ir jos klausytis nieko nedirbant, ar bent jau nedarant nieko svarbaus, o tiesiog naršant internete ar atliekant smulkius, dėmesio nereikalaujančius darbus.

                  Visgi, muzikos klausytis vis tiek norisi. Tam yra du būdai: ausinės ir kolonėlės. Tiek ausinių, tiek kolonėlių galima rasti internetinėse parduotuvėse: https://www.b-a.eu/c2079/Koloneles. Bet visų pirma reikės nuspręsti, ko norite – ausinių ar kolonėlių? Šiais laikais dažnai pasirenkamos ausinės. Taip yra dėl kelių priežasčių. Pirma, ausinės, ypač jei yra kokybiškos ir visiškai gaubiančios ausis, nepraleidžia garso iš aplinkos. Tai yra, viskas, ką girdėsite bus tik muzika ar kompiuterinių žaidimų garsai ir jūsų neblaškys joks triukšmas, kalbos ar kiti garsai iš aplinkos. Tai leidžia susikaupti, įsiklausyti į girdimus garsus. Be to, ausinės leidžia aplinkiniams, jei tokių kambaryje yra, neklausyti to, ką klausote jūs. Jūs sėdite savo pasaulyje, klausydami mėgstamos muzikos ir niekam netrukdo. O taip ir niekas netrukdo jums. Visiems taip priimtina ir patogu. Todėl nieko nuostabaus, kad darbovietėse, kur dirba keli darbuotojai vienoje erdvėje, dažnas sėdi su ausinėmis. Tai padeda susikaupti. Kai kurie, iš tiesų, net neklauso muzikos, o tiesiog sėdi su ausinėmis, kad negirdėtų pašalinių garsų! Argi ne praktiška?

                  Vis dėl to, ausinės gali nepatikti tiems, kas nemėgsta tiesiai į ausį kalančios muzikos. Sakoma, kad ilgas klausymasis muzikos su ausinėmis, gali pakenkti klausai. Šiam poveikiui sumažinti, daug kas renkasi dideles, garsą izoliuojančias ausines. Tai leidžia klausytis muzikos tyliau, ne taip kenkiant ausims. Tačiau dar geresnis variantas yra atsisakyti ausinių ir imti kompiuterių kolonėles. Jos lengvai prijungiamos prie kompiuterio ir jomis paprasta naudotis. Kolonėlės paprastai naudojamos namuose, kur netrukdoma kitiems žmonėms. Darbe jokiu būdu nebandykite įsijungti kolonėlių. Būsite nesuprastas. Kolonėlės leidžia garsiai klausyti muzikos, be to, nesate pririštas prie vienos vietos ir galite laisvai judėti ne tik po kambarį, bet ir po namus, jei tik pakankamai garsiai leidžiate muziką. Tik nepažadinkite kaimynų!

                  Kokios dar priežastys gali paskatinti rinktis kompiuterio kolonėles? Ogi tai, kad jomis muzikos klausytis gali keli žmonės iš karto. Tai labai patogu, kai per kompiuterį žiūrimi filmai ar namuose vyksta vakarėlis. Tuomet kompiuterių kolonkės yra tiesiog neišvengiamas prietaisas. Taigi, jei mėgstate laiką leisti su draugais, kurią mėgsta tą pačią muziką ar tuos pačius filmus, rinkitės kompiuterio kolonėles ir tikrai džiaugsitės, jog nenusipirkote ausinių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *