Reklaminių stendų nuoma ir perspektyvos

Reklaminių stendų nuoma ir perspektyvos
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Reklaminių stendų nuomaLauko reklama stenduose, ant namų sienų ir parduotuvių vitrinose vis dar labai populiari visame pasaulyje. Reklaminiai stendai sėkmingai tebestovi pakelėse, šalia miesto aikščių ar didelių transporto žiedų. Žvelgiant iš kitos pusės, reklaminių stendų nuoma vis dar yra geras, pelningas verslas. Reklamos pirkėjams reikia didelių žmonių srautų, kurie  matytų jų siūlomą produktą ar paslaugą, tuo pasirūpina reklaminių stendų nuomotojai, įrengdami juos kuo geresnėse vietose.

Rezultate laimi visi. Net ir vartotojas, didžiuliame plakate pamatęs sau naudingą pasiūlymą ir juo pasinaudojęs. Tad kad ir kaip ir į reklamos erdvę besibrautų internetas, reklaminiai stendai ir jų plotai greičiausiai niekur nedings.

Vis dažniau gatvėse matome ir kiek kitokią reklaminių stendų alternatyvą – tai didžiuliai ekranai. Juose yra galimybė atvaizduoti ne tik statinius vaizdus, bet ir filmukus ar filmus. Judantis vaizdas kur kas geriau patraukia praeivių dėmesių. O tai – pagrindinis reklamos pirkėjų tikslas. Tad didžiuliai ekranai, kuriuose vaizduojami trumpi reklaminiai filmukai, ko gero yra kur kas rimtesnis konkurentas reklaminiams stendams nei internetas. Kita vertus, juos galima priskirti prie tų pačių reklaminių plotų atvirose miestų vietose bei pakelėse. Reklaminių stendų nuoma sėkmingai tobulėja ir šiame skaitmeniniame pasaulyje, ir didžiuliai monitoriai yra puikus to pavyzdys.

Žinoma, reklaminiai stendai būna ir kur kas paprasčiau paįvairinti ar modernizuoti. Jau seniai gatvėse galima matyti ne tradicinės stačiakampės formos reklamos plakatų, bet kur kas įmantresnių. Niekas netrukdo automobilio reklamai pagaminti automobilio formos stendo. Įmantrėja ir stendų apšvietimas. Jei anksčiau vienintelis reikalavimas buvo geras apšvietimas, dabar viskas kur kas įvairiau. Automobilio reklama stende kur kas labiau atkreips dėmesį jei palakate švies jo lempos. Tą padaryti tikrai nėra sudėtinga. O papildomas dėmesys dėl to tikrai garantuotas. Tad kodėl gi nepasistengus.

Visais laikais buvo ir bus reklaminių plotų viešose erdvėse skeptikų. Vieniems tai visiškai neestetiška, kitiems tiesiog užstoja daug geresnius vaizdus. Trečius erzina tai, jog net mieste ar pakeliui į kitą mieste nepavyksta pailsėti nuo įkyrių reklamų. Reklaminiai stendai pakelėse kritikuojami ir dėl saugumo. Jų tikslas – atkreipti dėmesį. Ir jie tą sėkmingai daro. Kuo toliau, ypač turint omenyje reklaminius filmukus, tuo labiau. Tačiau nukreiptas vairuotojų dėmesys toli gražu nėra geras dalykas pakelėse. Kita vertus, vairuotojai visuomet turi būti atidūs ir budrūs, na o reklama tegu tarnauja jau keleiviams ir ypač jos užsakovams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *