Sapnų reikšmės

Sapnų reikšmių pasaulis mus gąsdina ir baugina, vilioja ir kelia smalsumą. Šiame sapnininke galite rasti kelis tūkstančius skirtingų sapnų reikšmių paaiškinimų. Lengviausia tą padaryti tiesiog naudojantis paieška – į paieškos langelį įveskite tikslų raktažodį, kuris apibūdintų jūsų sapnuose matytus reginius, ir spauskite “Enter” mygtuką. Jei sunkiai sekasi rasti tai, ko norite, būtinai išbandykite įvairius sinonimus. Štai jei sapnavote, jog staiga praturtėjote, į paieškos lauka galite vesti tokiu žodžius kaip “turtai”, “praturtėjimas”, “pinigai” ir panašiai. Neapsiribokite vienu sinonimu ar konkrečia detale – tai sapnų reikšmę atrasti bus kur kas lengviau.

Sapnų reikšmių paieškos laukas

Gana dažnai sapnų reikšmės būna gana abstrakčios, arba turi net kelias reikšmes. Tokiu atveju reikėtų kuo atidžiau pažvelgti į save, pabandyti suprasti, ką tas sapnas reiškia būtent jums, pritaikyti sau tinkamiausią reikšmę. Sapnuoti nepasisekusias vestuves tuo metu, kai joms ruošiatės, greičiausiai reiškia ir patiriamą didelį stresą ir tai, kokia iš tikrųjų svarbi jums ši šventė. Toks sapnas tarsi siunčia įspėjimą ir toliau stengtis, ruoštis ir daryti viską tam, kad po to nereikėtų gailėtis.

Kaži, ar ir šis miegantis kačiukas sapnuoja?

Kaži, ar ir šis miegantis kačiukas sapnuoja?

Sapnų pasaulis ir įdomus net ir neatsivertus sapnų reikšmių aiškintojo – sapnininko. Štai kinų mokslininkai nustatė, jog tai, ką matome sapnuose priklauso ir nuo mūsų pozos miego metu. Taip, neabsoliučiai, tačiau ant nugaros miegantys žmonės dažniau sapnuoja vienus dalykus, o ant pilvo miegantys – kitus. Tai galioja ir tam pačiam žmogui, stebint jo miegojimo pozą ir po to paklausiant ką tuo metu sapnavo. Pripažinkime, sapnų ir miego pasaulis tikrai keistas ir įdomus.

Dar vienas smagus faktas apie mūsų sapnus – knarkdami mes nesapnuojame. Natūralu ir įtikinama. Kita vertus, gal geriau sapnuoti, o ne knarkiant trukdyti tai daryti kietiems.

Jums nepatinka sapno reikšmė?

Į tai, ką perskaitote sapnininke apie savo sapno reikšmę, reikėtų reaguoti gana kritiškai. Psichologai ir psicho analitikai, prieš gilindamiesi į sapno reikšmę, pirmiausiai skatiną tą daryti patį sapnavusįjį. Tai natūralu – kiekvienas nešamės kitokią gyvenimo patirtį, kitus išgyvenimus, kasdienybėje mus kamuoja skirtingi džiaugsmai ir vargai. Tad pats žmogus geriausiai galėtų suprasti, kas jam buvo pasakyta sapne. Juk pavyzdžiui ekstremalus vairavimas apsnigtame kelyje vienam gali reikštis artėjantį pavojų, nerimą, saugumo trūkumą, tuo tarpu lenktynininkui tai bus priminimas apie jo gyvenimo džiaugsmus, artėjančius naujus išbandymus ir kels tik teigiamas emocijas. Tad greitų išvadų daryti tikrai neverta.
Taigi, jei susapnavote ką nors įdomaus, o ryte pasitikrinote tai sapnininke ir reikšmėmis likote toli gražu nesužavėtas ir jomis nepatikėjote – problemos nėra. Tiesiog paaiškinkite sapną pats sau, pabandykite jį suprasti visai kitu kampu, paanalizuoti per pastaruoju metu jus kamuojamus jausmus ar patiriamus naujus įspūdžius. Bet ir net tokiu atveju sapnų reikšmių duomenų bazė gali jus užvesti ant kelio ir padėti suprasti savo nakties reginius.

Ką reiškia sapnuoti?

Sapnavimas – natūrali žmogaus būsena miegant. Sapnuojame maždaug penktadalį savo miego laiko, kartais daugiau, o kartais mažiau. Sapnuojame miegodami ne giliuoju metu, o tuomet, kai raumenys būna atsipalaidavę, tačiau aktyviai juda akies obuoliai. Jei pamatysite taip miegantį žmogų – galite jį žadinti ir klausti, ką gi jis ką tik sapnavo. Tokioje fazėje pabudę žmonės puikiai atsimena savo sapnus ir gali nesunkiai įvairiais sinonimais paieškoti jų reikšmių sapnininke. O štai jei esate pažadinamas gilaus miego fazėje, labai gali būti, jog anksčiau tą naktį sapnuotų dalykų nė neprisiminsite – taip būna daugeliui ir tikrai dažnai. Tad būtent dėl žadintuvo, nuskabančio vis ne laiku, dažniausiai ir galvojame, kad tą naktį nieko nesapnavome. O iš tikrųjų – tiesiog neatsimename.

Taigi sapnuoti reiškia tiesiog tai, kad esate sveikas, tikras žmogus. Jeigu galvojate kad nesapnuojate arba sapnuojate labai retai – greičiausiai to tiesiog neatsimenate. Pakanka pakeisti savo miego rėžimą, anksčiau eiti miegoti ir nakties poilsiui skirti daugiau valandų, ir jūsų kasdienis kėlimosi laikas jau bus aktyvioje miego fazėje, kurios metu sapnuojate. Tuomet ne tik kur kas lengviau pabusite, bet ir puikiai atsiminsite savo sapnus.

Vis dar nerandate sapno reikšmės? Pabandykite dar kartą paieškoje

Sapnų reikšmių paieškos laukas