Chalva

Matyti chalvos trupinius – apgailestavimas dėl prabėgusių laimingų dienų. Sapne pirkti chalvą – nori kažkam patikti. Valgyti chalvą – pažintis, kuri greitai nusibos.

Cerkvė

Cerkvę sapnuoti – puiki ateitis. Cerkvėje sapne būti – bėdoje rasi užtarėją. Cerkvėje giedant girdėti – išsipildys troškimai. Sapne pro cerkvę praeiti – neatsargiai pasielgsi. Cerkvės varpą skambant girdėti – atsitiks kažkas gero.

Choras

Jeigu sapne matai chorą, lauk džiaugsmingų dienų, kurios išstums iš tavo širdies liūdesį ir nepasitenkinimą. Vienuolių choras reiškia, kad surasi ištikimų draugų. Jeigu sapne gieda bažnyčios choras – rasi nusiraminimą. Sapne girdėti vaikų chorą reiškia, kad į tavo namus ateis šventė. Jeigu sapne žaviesi choro dainavimu, vadinasi, likimas tave pradžiugins. Jeigu sapnuoji, kad pats dainuoji chore, tai tavo meilė sušvis pačiomis gražiausiomis spalvomis. Jeigu jauna mergina sapnuoja, kad dainuoja chore, vadinasi, ji sielosis dėl savo gerbėjo, kuris daug laiko skirs kitoms moterims.

Choras

Chirurginiai instrumentai

Jeigu sapnuoji chirurginius instrumentus, vadinasi, greitu laiku pajusi nemalonų jausmą dėl negarbingo savo draugo poelgio. Sapne matyti kruvinus chirurginius instrumentus reiškia ginčus, nemalonumus dėl giminių – galbūt sužinosi apie artimo giminaičio ligą.

Chirurgas

Sapne matyti chirurgą reiškia grėsmę iš verslo partnerių. Jeigu mergina sapnuoja chirurgą, jos laukia rimta liga, jei ji savimi nesirūpins. Jeigu sapnuoji, kad chirurgas tau daro operaciją, vadinasi, gresia darbo netekimas arba tavo reikalai pablogės. Sapne džiūgauti dėl sėkmingos operacijos reiškia geras perspektyvas. Sapne kalbėtis su chirurgu apie ligas reiškia, kad tau stinga jėgų pradėti rimtą pelningą darbą.

Chiromantija

Jeigu jauna moteris sapne mato žmones, kurie spėja likimą iš rankos, vadinasi, ją nekaltai įtarinės vyras. Jeigu ji pati spėja savo likimą iš rankos – turės daug vyriškos lyties draugų, bet moterys jos nemėgs. Jeigu moteris spėja iš svetimos rankos, vadinasi, dėl savo inteligentiškumo, gerų manierų ir žinių, taps įžymi. Jeigu sapne moteris spėja iš kokio nors aukšto valdininko rankos, tai ateityje jai reikės draugų paramos, nors ji ir užima aukštą padėtį visuomenėje.

Chemija

Sapne domėtis chemija – turėsi slaptų reikalų. Chemiką sapnuoti – gausi ilgai lauktų žinių.

Chemija

Cukrus

Sapnuoti, kad gydotės citvaru su medumi – raginimas neskubėti guostis ar ieškoti talkininkų: patys puikiai sugebate padėti sau. Šis sapnas gali reikšti ir vertingą patirtį, kuria reikia sumaniai pasinaudoti.

Gydyti citvaru kitus – perspėjimas nebūti pernelyg dosniu, ypač kai to niekas neprašo, nes neketina atsilyginti.

Sėti citvarą – giminės nusivils jumis, nes neįvertins nuoširdžių pastangų.

Šis sapnas gali reikšti ir atsiskyrimą, kuris bus neteisingai suprastas, net pasmerktas.

Cukrinė

Sapnuoti, kad perkate cukrinę – būsite paskutiniai ten, kur tikėjotės pirmauti. Šis sapnas gali reikšti ir sugrįžusią atmintį, kai situacija jau buvo pradėjusi kelti nerimą ne tik jums.

Raudona cukrinė – raginimas nepersistengti.

Gauti dovanų cukrinę – būkite atidesni, nes kažką labai skaudina jūsų abejingumas, santūrumas.

Dovanoti cukrinę – perspėjimas: neskubėkite veržtis ten, kur einama tik dviese. Šis sapnas gali reikšti ir nesugebėjimą išsirinkti ar pastebėti tai, kas vertingiausia, ypač jums neįprastoje aplinkoje.

Sudaužyti cukrinę – padrąsinimas išbandyti tai, kas jau seniai žinoma kitiems.

Antikvarinė cukrinė:

merginai – nesugebėjimas pateisinti vilčių;

moteriai – pralaimėjimas vyresnio amžiaus varžovei;

vyrui – viltys suartėti su gražesne ar turtingesne. Šis sapnas gali reikšti ir paraginimą drąsiau keisti savo buitį ar gyvenimo būdą.

Cukrinė su druska – apgaulė pakenks, jei tik pristigs pastabumo, patirties ar net įžūlumo, kai teks apginti save.

Citrina

Sapnuoti, kad valgote citriną – ateinantį pusmetį pakeisite darbovietę.

Pjaustyti citriną – ištiks nesėkmė.

Skaičiuoti citrinas – dar tą patį mėnesį neapdairiai prasitarsite apie savo sumanymus smalsiems kaimynams.

Citrinos medis – paveldėtas turtas.

Sodinti citrinmedį – perspėjimas, kad nebūtumėte patiklus, kai siūlys keisti darbą.